Warning: Undefined array key "options" in /home/platne/serwer87464/public_html/wildmen.pl/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192
Wywiad prezesa | WildMen

WildMen

Marcin Moźdźonek
Marcin Moźdźonek

Wywiad prezesa

Marcin Moźdźonek kandyduje na prezydenta Olsztyna, co wywołuje w mediach głównego nurtu zainteresowanie łowiectwem.

Reklama

Przy okazji każdych wyborów samorządowych wspieram myśliwych w tym bardzo ważnym wydarzeniu. Niezmiennie uważam, że nasi przedstawiciele powinni kandydować na wszystkich szczeblach, aby dbać o interesy lokalnych społeczności, ale również naszego środowiska.

Reklama

Dlatego bardzo się cieszę, że prezes NRŁ postanowił kandydować na prezydenta swojego rodzinnego miasta. Wielkie słowa uznania należą się mu również, że przy tej okazji promuje łowiectwo!

To doskonały przykład, że myśliwi nie powinni się wstydzić lub ukrywać swojej pasji, tylko odpierać ataki przeciwników polowania i prezentować merytoryczne argumenty, która dla każdego normalnego obywatela są czytelne i logiczne!

Reklama

Mam nadzieję, że postawa prezesa Naczelnej Rady Łowieckiej zainspiruje i zachęci w przyszłości wielu myśliwych, aby zdobywać poparcie lokalnych społeczności i kształtować politykę zrównoważonego użytkowania zasobów przyrodniczych we władzach samorządowych.

Gościem Bogdana Rymanowskiego na antenie Polsatu był Marcin Możdżonek kandydat na prezydenta Olsztyna

Reklama
Reklama

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów