Warning: Undefined array key "options" in /home/platne/serwer87464/public_html/wildmen.pl/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192
Polowanie na ekranie | WildMen

WildMen

Polowanie na ekranie

W Hiszpanii została dzisiaj uruchomiona platforma Cazaflix. Bez żadnych opłat wszyscy myśliwi mogą się cieszyć wysokiej jakości filmami z polowań.
Reklama

Portal – do którego można uzyskać dostęp za pośrednictwem tego linku – powstał w celu oferowania bezpłatnych i wysokiej jakości treści wszystkim hiszpańskim myśliwym, którzy ze względu na koronawirus muszą przebywać w swoich domach.

Reklama

Cazaflix oferuje rozrywkę myśliwym. Projekt powstawał przez dwa lata, a jego uruchomienie zostało przyspieszone przez kryzys związany z koronawirusem. Zdecydowana większość myśliwych przechodzi obecnie chwile wielkiej niepewności, dlatego twórcy tego portalu dołożyli wszelkich starań, aby dopracować szczegóły i udostępnić tą usługę.

W Cazaflix będzie można znaleźć wszelkiego rodzaju darmowe treści związane z łowiectwem. Filmy dokumentalne, duże i małe polowania oraz reportaże z dalekich wypraw.

Reklama
Reklama

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów