Warning: Undefined array key "options" in /home/platne/serwer87464/public_html/wildmen.pl/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192
Podsumowanie tygodnia | WildMen

WildMen

Fot Shutterstock

Podsumowanie tygodnia

Pierwszy tydzień marca był końcem Europy w jakiej żyliśmy. Wszyscy mamy świadomość, że zmieni się nastawienie do obronności, strzelectwa i broni.
Reklama

W parlamencie leży od wielu lat nowelizacja ustawy o broni i amunicji. Ponoć jest zgoda „zjednoczonej prawicy”, aby znacząco zliberalizować dostęp do broni. Nasze środowisko zawsze wspierało takie działania i mamy nadzieję, że wojna na Ukrainie otworzy oczy politykom!

Reklama

Śmierć, bombardowania i niewyobrażana tragedia za naszą granicą skupia całą uwagę, ale nasi przeciwnicy nie odpuszczają i próbują zakazać polowania na kaczki w województwie śląskim. W dyskusji jak zwykle używają starego argumentu, że łowiectwo to tradycja która powinna być przeszłością, dlatego obliczyliśmy ile nasze państwo kosztowałby taki zakaz.

Trzeciego marca obchodziliśmy Światowy Dzień Dzikiej Przyrody. W ramach obchodów CITES opublikował film, który obala twierdzenia przeciwników polowań. Zrównoważone łowiectwo jest bardzo ważnym elementem ochrony przyrody, co potwierdza wiele przykładów i badań naukowych!

Reklama

Koniecznie obejrzycie film ale również debatę, w której pada wiele cennych argumentów!

Reklama

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów