Warning: Undefined array key "options" in /home/platne/serwer87464/public_html/wildmen.pl/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192
Koronawirus atakuje targi | WildMen

WildMen

Koronawirus atakuje targi

Koronawirus zaczyna paraliżować Europę. Największe w Europie targi broni IWA outdoor classics zostały odwołane z powodu zagrożeń związanych z rozprzestrzenianiem się wirusa.
Reklama

Organizatorzy targów, które miały się odbyć w dniach 6-9 marca, nie podają nowej daty, a w swoim oświadczeniu napisali „Mamy nadzieję, że branża zrozumie decyzję o odroczeniu. Celem wystawy musi być stworzenie dla wystawców i odwiedzających możliwości rozbudowy istniejących relacji biznesowych. Niestety tego celu nie można osiągnąć w obecnych okolicznościach”.

Reklama

Decyzja o przełożeniu targów będzie wielkim ciosem dla wszystkich wystawców, ale szczególnie dotkliwa dla mniejszych, które przygotowują się do tego wydarzenia przez wiele miesięcy.

Jak widać sytuacja jest nadzwyczajna. Koronawirus, który rozprzestrzenił się w północnej Italii poważnie będzie dezorganizował życie, również te nasze łowieckie.

Reklama

Włoskie portale już podały informacje, że w okolicach Sieny została zawieszona i przełożona na późniejszy termin inwentaryzacja jeleni!

Być może również nasze władze też podejmą taką decyzję?

Reklama
Reklama

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów