PRZYPINKI DLA LUDZI NATURY

Fundusze pozyskane ze sprzedaży wspierają nasze projekty związane z ochroną przyrody i ratowaniem zagrożonych gatunków!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Share on print

Jesteśmy razem?

Wszyscy myśliwi mieli nadzieję, że PZŁ zajmie jasne stanowisko w sprawie „piątki Kaczyńskiego”. Niestety władze schowały głowę w piasek i udają, że temat nas nie dotyczy, a tymczasem jutro…

Nie wiem jak Wy, ale ja doskonale pamiętam jak wspierał nas Polski Związek Hodowców i Producentów Zwierząt Futerkowych. Przypomnę, że był sponsorem nagród dla myśliwych, którzy redukowali drapieżniki w ostojach głuszców, cietrzewi i kuropatw. Wspierali organizację wielu naszych imprez, ale również pomagali ułożyć trudne stosunki z ministerstwem rolnictwa.

Obecny łowczy krajowy też chciał „zacieśniać” stosunki. Spotykał się z prezesami, ale… Jak się okazało współpraca miała polegać jedynie na sponsoringu, a nie wspieraniu i walce ze wspólnym wrogiem.

W sytuacji kiedy trzeba stanąć ramię w ramię z rolnikami władze PZŁ postanowiły schować głowę w piasek i udawać, że ustawa nie dotyczy łowiectwa.

Jutro wybieram się o 10,00 na plac Trzech Krzyży. Na sto procent nie będzie tam najważniejszych działaczy i pracowników PZŁ, a zwykłych myśliwych też zabraknie?

JEŚLI ZAMIESZCZANE TREŚCI NA PORTALU WildMen SĄ DLA CIEBIE INTERESUJĄCE, WESPRZYJ NAS I

KUP KALENDARZ NA 2021 ROK!

Galeria zdjęć

Więcej artykułów