Warning: Undefined array key "options" in /home/platne/serwer87464/public_html/wildmen.pl/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192
100 kilogramów haszyszu | WildMen

WildMen

Fot Shutterstock

100 kilogramów haszyszu

Już za niedługo nowy sezon. Podczas polowania mamy dużą szansę znaleźć…
Reklama

Hiszpański myśliwy dokonał niezwykłego znaleziska. Podczas polowania na dziki znalazł pięć toreb sportowych wrzuconych do wąwozu obok autostrady. Łowca szukał tam swojego psa. Otwierając torby odkrył bloki haszyszu, a każda z nich ważyła od 20 do 30 kg. Po odkryciu myśliwy natychmiast zaalarmował żandarmerię, a patrol przejął torby.

Reklama

W naszym kraju coraz częściej podczas polowania odkrywamy nielegalne uprawy marihuany. Jeden z łowczych, który latem zeszłego roku sprawdzał stan lizawek wszedł w sam środek „kotła” jaki urządziła policja. W pierwszej chwili funkcjonariusze nie chcieli mu uwierzyć. Dopiero kiedy pokazał kilkanaście metrów dalej lizawkę i zrobił wykład na temat „gospodarki łowieckiej” brygada antyterrorystyczna opuściła broń. Myśliwy został wylegitymowany i przewieziony na posterunek, gdzie złożył zeznania!

Wszechobecna na polowaniu nokto i termowizja, która znacząco ułatwia i podnosi bezpieczeństwo może również uratować „sadowników”. Najczęściej nocą zorganizowane grupy sadzą, a potem podlewają swoje „plantacje”.

Reklama

W sumie ciekawe, czy jelenie i sarny interesują się tymi „uprawami” i jaka jest skala szkód – za które na szczęście nie musimy płacić!

Reklama

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów