PRZYPINKI DLA LUDZI NATURY

Fundusze pozyskane ze sprzedaży wspierają nasze projekty związane z ochroną przyrody i ratowaniem zagrożonych gatunków!

Fot. Browning
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Share on print

Browning dla leworęcznych

Kultowa marka stara się zmieniać świat na lepsze i zaprojektowała broń śrutową specjalnie dla osób leworęcznych!

Osoby leworęczne stanowią ponoć 15 procent populacji. Ich funkcjonowanie w świecie praworęcznych nie jest łatwe. Mają poplamioną atramentem dłoń, czy muszą sobie radzić ze źle wyprofilowanymi nożyczkami, ale dzięki temu muszą być pomysłowe. W myśliwskim życiu też nie jest prosto.

Większość broni i osad zaprojektowana została dla praworęcznych. Browning z myślą o nich przygotował modele: BAR, Maral, X-Bolt, T-Bolt, a śrutowe modele B525 i B725 mają kolbę dla strzelców leworęcznych, ale klucz otwierający broń był zawsze dla osób praworęcznych.

Teraz Browning oferuje prawdziwy model dla leworęcznych, gdzie klucz przesuwa się w lewą stronę! Dzięki temu osoby leworęczne będą mogły łamać broń instynktownie, co szczególnie będzie ważne dla „nowych” myśliwych. Strzelcy, którzy kilkanaście lat strzelali z broni dla praworęcznych początkowo mogą się mylić, ale do wszystkiego, co ergonomiczne i naturalne mańkuty szybko się przyzwyczajają.

„Limitowana edycja” dotyczy trzech modeli: Sporter B525, B525 Game i B725 – qażną informacją jest to, że za wersję leworęczną nie ma dodatkowej opłaty!

JEŚLI ZAMIESZCZANE TREŚCI NA PORTALU WildMen SĄ DLA CIEBIE INTERESUJĄCE, WESPRZYJ NAS I

KUP KALENDARZ NA 2021 ROK!

Galeria zdjęć

Więcej artykułów