WildMen

dose di amossicillina per tonsillite €5.30

PRZYPINKI DLA LUDZI NATURY

Fundusze pozyskane ze sprzedaży wspierają nasze projekty związane z ochroną przyrody i ratowaniem zagrożonych gatunków!

Fot Baschieri & Pellagri

Narodziny giganta

Jeden z największych producentów amunicji Fiocchi ogłosił przejęcie renomowanej firmy Baschieri & Pellagri. Połączenie tych dwóch gigantów stworzy europejskiego lidera w segmencie amunicji myśliwskiej i strzeleckiej.

Projekt połączenia tych dwóch włoskich marek narodził się już w 2019 roku. O przejęciu informuje wspólny komunikat prasowy obu firm. „Z radością ogłaszamy tą strategiczną operację. Obie firmy mają unikalne dziedzictwo historyczne, silne działy badawczo-rozwojowe i są cenione na całym świecie przez najbardziej wymagających myśliwych i strzelców.”

Grupa będzie miała teraz 800 pracowników i 200 milionów obrotów. Produkcja będzie się odbywać w trzech zakładach na dwóch kontynentach. Stefano Fiocchi – prezes Fiocchi – jest przekonany, że połączenie firm oraz ich produktów – które się doskonale uzupełniają – otworzy nowy rozdział w historii Baschieri & Pellagri i Fiocchi.

Fiocchi produkuje amunicję od 1876 roku, Baschieri & Pellagri od 1885 roku. Fuzja ma z jednej strony pozwolić na szybszy rozwój, a z drugiej wykorzystać dziedzictwo i rozsławiać znak „Made in Italy”.

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów