PRZYPINKI DLA LUDZI NATURY

Fundusze pozyskane ze sprzedaży wspierają nasze projekty związane z ochroną przyrody i ratowaniem zagrożonych gatunków!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Share on print

Włoski wilk

Podczas amerykańskich targów Shot Show firma Benelli - która słynie ze swoich automatów - zaprezentowała swój pierwszy w historii czterotakt. Lupo ma połączyć precyzję z doskonałą ergonomią, aby myśliwi polowali z broni, która strzela i wygląda.

Włosi kontynuują swoją bogatą tradycję łączenia nowoczesnej formy i funkcjonalności. Nowy karabin Lupo jest produkowany w zakładzie produkcyjnym, który przez wielu znawców uważany jest za najbardziej zaawansowany technologicznie i pewnie z tego powodu posiada, aż siedem wyłącznych patentów Benelli.

Debiutuje w trzech najpopularniejszych kalibrach .30-06 Springfield, .300 Win. Mag. oraz .270 Win. Syntetyczna kolba zawiera opatentowany przez Benelli system zmniejszający odrzut Progressive Comfort i specjalną podkładkę policzkową Combtech.

Według zapewnień producenta karabin jest bardzo precyzyjny dzięki pływającej lufie i regulacji mechanizmu spustowego. Spust jest bardzo czuły i można go regulować w zakresie od 2,2 do 4,2 funta. Zdaniem „testujących” na targach myśliwych zamek pracuje płynnie i cicho. Końcówka lufy jest gwintowana (5/8 x 24), co daje możliwość dokręcenia hamulca wylotowego. Wszystkie metalowe części mają matowe wykończenie

Zespół projektowy Benelli opracował nowy karabin, którego wygląd dla wielu myśliwych będzie świeży i nowoczesny, ale nie będzie miał łatwo. Cena na rynku amerykańskim ma wynosić około 1700 $, a sektor jest mocno zatłoczony. Być może fakt, że jest produkowany w zakładzie produkcyjnym, który przez wielu znawców tematu uważany jest za najbardziej zaawansowany technologicznie pomoże mu osiągnąć sukces?

Zespół projektowy Benelli opracował nowy karabin, którego wygląd dla wielu myśliwych będzie świeży i nowoczesny, ale nie będzie miał łatwo.

Oficjalne wprowadzenie na rynek europejski nastąpi podczas marcowych targów w Norymberdze.

Lupo debiutuje w trzech najpopularniejszych kalibrach .30-06 Springfield, .300 Win. Mag. oraz .270 Win.

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów