Warning: Undefined array key "options" in /home/platne/serwer87464/public_html/wildmen.pl/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192
Rekordowe trofeum | WildMen

WildMen

Rekordowe trofeum

Hiszpańskie portale rozpisują się o zdobyciu niesamowitego rogacza, który będzie nowym vice rekordem tego kraju. Wstępna wycena wykazała, że parostki zdobędą około 230 punktów CIC!
Reklama

Rekordowe trofea zawsze rozpalają myśliwskie media do czerwoności. Kilka dni temu Gonzalo Marian Vicente – mieszkający w Guadalajarze – upolował niesamowitego rogacza, który po czterech dniach suszenia waży 850 gram.

Reklama

Hiszpański łowca wyjątkowego kozła widział w zeszłym roku, ale brakło szczęścia. Już w tedy jego parostki były złotomedalowe, więc gdy tylko zniesiono kwarantannę Gonzalo wyruszył w góry.

Polowanie było bardzo emocjonujące i miało wiele zwrotów akcji. Wiedział, że strzela do wielkiego kozła, ale kiedy do niego dotarł nie mógł uwierzyć w to, co widzi, dlatego napisał do brata, że być może upolował nowy rekord Hiszpanii.

Reklama
Tym razem się jednak nie udało. Rekordem pozostanie zdobyty w 2016 roku rogacz, który waży 937.50 gramów i został wyceniony na 250 punktów CIC!

Gonzalo poluje na sarny od czasu, gdy wyszły mu zęby. Nie lubi portali społecznościowych i nie chciał publikować zdjęć, ale ze względu na niezwykłe parostki zmienił zdanie. Dzięki czemu możemy podziwiać i zazdrościć niesamowitego sukcesu.

PS

Reklama

Z kronikarskiego obowiązku przypominamy, że nasz rekord z Radzynia Podlaskiego został wyceniony na 224,68 punktów CIC.

Reklama

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów