PRZYPINKI DLA LUDZI NATURY

Fundusze pozyskane ze sprzedaży wspierają nasze projekty związane z ochroną przyrody i ratowaniem zagrożonych gatunków!

Rocznicowy nóż limitowany do 250 egzemplarzy
fot. www.pumaknives.de
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Share on print

PUMA produkuje noże już 250 lat!

Tradycyjnie ręcznie wykonywany nóż myśliwski to… coś więcej niż tylko zwykły towar. Kultowe modele niemieckiej firmy przekazywane są z ojca na syna.

Historia Pumy rozpoczyna się w 1769 roku, kiedy Johann Wilhelm Lauterjung zarejestrował swój znak towarowy. Z biegiem lat stała się synonimem jakości i perfekcji.

W tym roku firma obchodzi piękny jubileusz 250-lecia i z tej okazji zaprojektowała dwa specjalne modele noży. Myśliwski kordelas łączy tradycję i z praktyczną wartością. Jestem pewien, że przyciągnie wzrok każdego kolekcjonera noży limitowana edycja, która liczy tylko 50 egzemplarzy, ale taka „przyjemność” nie może być tania i kosztuje 1,769 Euro.

Drugi model „Jubillaums messer” to wysokiej jakości nóż z damasceńskiej stali, który również został wyprodukowany w limitowanej edycji 250 sztuk. W tym przypadku to tradycyjny nóż myśliwski, bardzo często używany przez niemieckich myśliwych. PUMA połączyła w nim nowoczesny design i praktyczność, a wyceniła go na 490 Euro.

Każdy łowca , który zdecyduje się kupić ręcznie wykonany nóż myśliwski otrzyma zawsze klasyczne, doskonałe i stylowe narzędzie, które charakteryzuje się funkcjonalnością w życiu codziennym. PUMA to wciąż, coś więcej niż zwykły towar. Wiele modeli to ponadczasowe piękne noże, które są przekazywane z pokolenia na pokolenie.

Prawie wszystkie noże jakie posiadam dostałem od bliskich mi osób. To szczególne przedmioty, które moim zdaniem mają „duszę”. Uważam, że zamiast kilkunastu, warto mieć choćby jeden taki, który można kiedyś przekazać swojemu następcy.

JEŚLI ZAMIESZCZANE TREŚCI NA PORTALU WildMen SĄ DLA CIEBIE INTERESUJĄCE, WESPRZYJ NAS I

KUP KALENDARZ NA 2021 ROK!

Galeria zdjęć

Więcej artykułów