PRZYPINKI DLA LUDZI NATURY

Fundusze pozyskane ze sprzedaży wspierają nasze projekty związane z ochroną przyrody i ratowaniem zagrożonych gatunków!

Fot Rafał Łapiński
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Share on print

Łowiectwo na celowniku

Myśliwi są atakowani są w całej Europie. Antyłowieckie organizacje nas opluwają wykorzystując do tego media i polityków.

Nie trzeba być prorokiem, aby przewidzieć kiedy i jak zaatakują. Najbliższe starcie będzie dotyczyć udziału naszych dzieci w polowaniach. Próbkę mogliśmy obserwować podczas debaty w Sejmie. Zieloni politycy prześcigali się w wylewaniu pomyj na myśliwych.

Jak zwykle wzmocnili swój antyłowiecki przekaz wrzucając do debaty żądanie wprowadzenia moratorium polowania na ptaki oraz zakaz organizacji polowań zbiorowych.

W całej dyskusji jak zwykle posługiwali się kłamstwami, które mają wywołać negatywne emocje. Jestem pewien, że władze PZŁ już dawno zamówiły poważne ekspertyzy na temat uczestniczenia w polowaniu naszych dzieci i wpływu tej aktywności na ich psychikę.

Grabarz Macron

Czy tylko my walczymy z ekoterroryzmem? Nie i warto śledzić akcje zielonych aktywistów, aby poznać mechanizm działania tych organizacji! Ostatnio wszystkie francuskie portale komentowały list otwarty Brigitte Bardot do Prezydenta Emmanuela Macrona. Celebrytka potępia w nim zgodę na wcześniejsze polowania na dziki, jelenie i daniele.

Pisze w nim między innymi „Jak śmiesz tchórzliwie pozwalać na rozpoczęcie polowania, dwa miesiące przed tym, na co zezwala prawo europejskie? W czasie kiedy wychowują swoje potomstwo – to skandal! Twoje nieproporcjonalne ambicje i lekkomyślność pozbawiają cię całego człowieczeństwa! Jesteś grabarzem zwierząt i Francji”.

Francuska aktorka – która ma obecnie 86 lat – jest wielkim przeciwnikiem polowania, ale wbrew pozorom jest łatwym przeciwnikiem. W ciągu jedenastu ostatnich lat została skazana pięć razy za zniewagi i obrażanie myśliwych.

Pewnie prawnicy już piszą pozew, ale takie ataki – osób o znanych nazwiskach – nie są przypadkowe. To przemyślana kampania! Zwracam Waszą uwagę, że zawsze jest drugi krok. W tym przypadku – tak jak u nas – antyłowieckie organizacje „namówiły” do podpisania odezwy 62 parlamentarzystów. Nie powinno Was dziwić, że domagają się wprowadzenia zakazu polowań.

Krew i ekstremalne hasła

Polowanie stało się ulubionym tematem dla polityków i mediów. Myśliwi, ale również leśnicy, a nawet rolnicy są wystawiani na strzał przez zielonych aktywistów. W tle jest wielki biznes. Stowarzyszenia pro-zwierzęce dysponują w całej Europie dużymi budżetami. Wiele z nich jest finansowanych przez koncerny produkujące „wegańską” żywność, a ich głównym celem jest osłabienie hodowli zwierząt oraz zmniejszenie konsumpcji mięsa.

Oczywiście nie wszyscy „bojownicy” pracują dla tych koncernów! Mniejsze organizacje – często kilkuosobowe – znalazły fantastyczny sposób na zarabianie na życie. Zbierają datki od naiwnych mieszczuchów.

Wszyscy nasi przeciwnicy wiedzą, że muszą tylko zrobić „szum”. Resztę załatwią media, które czekają na krew i ekstremalne hasła. Przebicie się z naszymi działaniami jest prawie niemożliwe!

Wyprzedzić atak

Jestem pewien, że możemy zbudować i przedstawić społeczeństwu nasze argumenty, a które powinny obnażyć kłamstwa koalicji antyłowieckiej. Nie tylko w stosunku do uczestniczenia dzieci podczas łowów, ale również polowania na ptaki i skutkach ewentualnego zakazu organizowania polowań zbiorowych.

Czasu nie mamy zbyt wiele. Na pierwszy ogień pójdą dzieci. Projekt ustawy leży w komisji sejmowej. Zjednoczona prawica nie będzie ryzykować przed wyborami i nie ruszy tego gorącego kartofla. Jeśli jednak Prezydentem zostanie Andrzej Duda to natychmiast zostanie zwołana komisja, a my musimy być przygotowani do tego starcia!

Antyłowiecka koalicja jest przygotowana na każdy wariant i zanim opadnie kurz opublikują raport na temat szkodliwości polowania na ptaki. Nie mogą blokować polowań, więc będą organizować przed naszą siedzibą happeningi. Młode i ładne niewiasty będą poprzebierane za ptaki, a wstrętni myśliwi będą do nich strzelać i zabijać. Zobaczymy krew i kontrowersyjne hasła.

Nie możemy lekceważyć nawet najbardziej niedorzecznych postulatów. Na wszystkie musimy odpowiadać, ale również w końcu opracować plan działania i przejść do kontrataku. Jeśli będziemy się tylko bronić to skazujemy się na porażkę!

JEŚLI ZAMIESZCZANE TREŚCI NA PORTALU WildMen SĄ DLA CIEBIE INTERESUJĄCE, WESPRZYJ NAS I

KUP KALENDARZ NA 2021 ROK!

Galeria zdjęć

Więcej artykułów