WildMen

Fot AnimaNaturalis

Złote myśli obrońców zwierząt

Hiszpańska organizacja skupiająca głównie wegan sprzeciwiają się, aby szczepionkę, która ma uratować ludzi przed koronawirusem testować na małpach. Trudno w to uwierzyć, ale sugerują „używanie więźniów”!
Reklama

Światowa Organizacja Zdrowia ogłasza pandemię. Naukowcy na całym świecie pracują, aby znaleźć jak najszybciej szczepionkę, która ochroni ludzi przed koronawirusem. Niektóre z tych eksperymentów obejmują wstrzykiwanie wirusa zwierzętom w celu ratowania życia ludzkiego.

Reklama

Między innymi w Stanach Zjednoczonych, testuje się eksperymentalną szczepionkę o nazwie „Remdesivir” na małpach. Hiszpańskie stowarzyszenie AnimaNaturalis – które walczy między innymi z myśliwymi – sprzeciwia takim praktykom. W swoim poście na Twitterze napisali „Jesteśmy pewni, że eksperymentowanie na zwierzętach nie jest konieczne”.

Jednym z aktywistów wprost napisał „Dlaczego nie użyją bardzo niebezpiecznych więźniów do tego rodzaju eksperymentu? Zamiast nadal znęcać się nad zwierzętami”. Komentarz bardzo się podoba weganom, którzy ubolewają, że nie będzie to niemożliwe, bo organizacje zajmujące się prawami człowieka oprotestują „świetny” pomysł, a przecież im chodzi tylko o morderców, gwałcicieli, terrorystów i kłusowników.

Reklama
Reklama

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów