PRZYPINKI DLA LUDZI NATURY

Fundusze pozyskane ze sprzedaży wspierają nasze projekty związane z ochroną przyrody i ratowaniem zagrożonych gatunków!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Share on print

Z kijem na myśliwego

Czterech myśliwych zostało zaatakowanych. Jeden został ciężko ranny i trafił do szpitala!

Aktywista organizacji AVA postanowił zakończyć polowanie z psami. W lesie Chantilly we Francji przestraszył konie uderzając je kijem. Jeden z jeźdźców nie zdołał utrzymać się w siodle i spadł. Ma złamaną stopę, nadgarstek i ma mnóstwo siniaków.

Tym razem napastnik został aresztowany przez policję, a federacja myśliwych wydała komunikat, w którym potępiła bojowników AVA. Sprzeciwiają się polowaniu i tworzą klimat nienawiści wokół łowiectwa. Nieustanne organizują akcje sabotażowe i kampanie w sieciach społecznościowych.

Myśliwi od kilku już lat domagają się, aby blokady polowań zostały zakazane prawem przez Zgromadzenia Narodowe, a organy ścigania zastosowały prawo z wyjątkową stanowczością wobec wszystkich radykalnych grup.

Francuskie portale łowieckie zauważyły, że w przypadkach pobicia myśliwych panuje dziwna zmowa milczenia w ogólnokrajowych mediach, dlatego wzywają do udostępnienia tej informacji w sieciach społecznościowych.

W naszym kraju ostatnie polowania par force były organizowane przed II wojną światową. Dzisiaj piękne konie i amazonki możemy zobaczyć podczas uroczystości hubertowskich.

JEŚLI ZAMIESZCZANE TREŚCI NA PORTALU WildMen SĄ DLA CIEBIE INTERESUJĄCE, WESPRZYJ NAS I

KUP KALENDARZ NA 2021 ROK!

Galeria zdjęć

Więcej artykułów