PRZYPINKI DLA LUDZI NATURY

Fundusze pozyskane ze sprzedaży wspierają nasze projekty związane z ochroną przyrody i ratowaniem zagrożonych gatunków!

Fot Arch. WidMen
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Share on print

Testy antynarkotykowe

Po raz kolejny organizacje anty-myśliwskie chcą zdyskredytować nasze środowisko,. Celem jak zwykle jest nadszarpnięcie naszego wizerunku i podsycanie nienawiści.

W Hiszpanii myśliwych rozwścieczyła propozycja aktywistów z organizacji Libera, którzy zażądają zaostrzenia kontroli przyszłych łowców, ale również wykonywania testów psychologicznych i antynarkotykowych wszystkim myśliwym, co pół roku. Wojujący weganie wykorzystali tym razem informację, że mężczyzna zamknął się w domu z „bronią używaną do polowania”, co było ich ewidentną manipulacją.

Policja nie potwierdziła tych „rewelacji”, więc nie wiadomo czy mężczyzna był myśliwym, czy broń była „myśliwska”, a nawet czy była jego własnością.

Tendencyjnie przedstawiając rzeczywistość “Libera” – oczywiście w trosce o bezpieczeństwo obywateli- prosi o zaostrzenie systemu kontroli. Zauważając, że wspomniane testy pomogą wykryć osoby z zaburzeniami psychicznymi, które mogą być niebezpieczne dla otoczenia.

W ten sprytny sposób przeciwnicy polowania – ale również dostępu do broni – nakręcają nienawiść do myśliwych oraz próbują wywołać poczucie zagrożenia w społeczeństwie. Mają pełną świadomość, że tworzenie kolejnych przeszkód administracyjnych zniechęci część łowców do polowania i będzie motywacją do „zawieszenia” broni.

JEŚLI ZAMIESZCZANE TREŚCI NA PORTALU WildMen SĄ DLA CIEBIE INTERESUJĄCE, WESPRZYJ NAS I

KUP KALENDARZ NA 2021 ROK!

Galeria zdjęć

Więcej artykułów