WildMen

Fot Shutterstock

Rekordowy październik

Ważnych wydarzeń w tym miesiącu nie brakowało, co przełożyło się na rekordową oglądalność portalu WildMen. Najwięcej emocji wywołało oświadczenie prezesa Kaczyńskiego o likwidacji modelu łowiectwa i riposta posłanki Urszuli Pasławskiej z Polskiego Stronnictwa Ludowego!
Reklama

Nasz portal funkcjonuje od dwóch lat. W tak krótkim czasie dzięki Wam staliśmy się jednym z najważniejszych mediów łowieckich. Październik był rekordowy odwiedziło nas ponad 50 tysięcy myśliwych. W czasach „obrazkowej kultury” to wielkie osiągnięcie i dowód, że prawdziwe dziennikarstwo łowieckie robi różnicę!

Reklama

Bez wątpienia najwięcej emocji i zainteresowania wywołała zapowiedź Jarosław Kaczyńskiego o zmianach w ustawie łowieckiej i kolejnego wywrócenia do góry nogami sposobu szacowania szkód łowieckich. Prawdopodobnie prezesa „zjednoczonej prawicy” wpuszcza w maliny Sławomir Izdebski – prezes kanapowego związku rolników. Z wszelką cenę chce osłabić pozycję PiS-u w środowisku rolników, aby AgroUnia przewodniczącego Kołodziejskiego dostała się w kolejnych wyborach do parlamentu…

Na zapowiedź psucia ustawy łowieckiej ostro zareagowało jedynie Polskie Stronnictwo Ludowe. Wiceprzewodnicząca Urszula Pasławska w Sejmie wygłosiła bardzo jednoznaczne stanowisko swojej partii, które za pośrednictwem naszego fanpage dotarło do 40 tysięcy użytkowników!

Reklama

Mamy pełną świadomość, że dzisiejsze portale muszą prezentować bardzo różnorodne treści. Z jednej strony prezentować nasze tradycje i szeroko rozumianą kulturę, ale z drugiej strony komentować bieżące wydarzenia, dostarczać praktyczną wiedzę oraz informować o nowościach. Wasze największe zainteresowanie w październiku wywołało wprowadzenie kulowego dwutaktu włoskiej Beretty…

Zawsze aktualne i sprawdzone informacje budują wokół naszego portalu coraz liczniejszą grupę stałych czytelników. Stale analizujemy jakie treści zyskują największą oglądalność i staramy się sprostać Waszym wymaganiom. W tym miesiącu dokonaliście 120 tysięcy odsłon na portalu WildMen.

Reklama

Chcielibyśmy tworzyć więcej materiałów filmowych, ale to wymaga sporych nakładów i pracy. Mamy jednak nadzieję, że relacje wideo będą gościć coraz częściej na naszym portalu. Próbkę naszych możliwości pokazaliśmy przy okazji Hubertusa Węgrowskiego!

Bardzo dziękujemy za wszystkie lajki, komentarze i słowa uznania z Waszej strony!

Reklama
Reklama

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów