WildMen

Reaktywacja zespołu

Dzisiaj został zarejestrowany w naszym Parlamencie Zespół ds. Kultury i Tradycji Łowiectwa. Zapisało się do niego 11 Posłów i jeden Senator.
Reklama

Dobrych informacji jest niewiele. Szczególnie w czasach kiedy politycy różnych partii wychodzą z własnymi pomysłami „reformowania” łowiectwa. Wszyscy myśliwi mają świadomość, że niesamowicie brakuje platformy, gdzie można wypracować zmiany w ustawie łowieckiej, które będą służyły rozwojowi polskiego łowiectwa.

Reklama

Takim miejscem ma szansę zostać Zespół ds. Kultury i Tradycji Łowiectwa. Na przewodniczącego został wybrany Senator Józef Zając (Porozumienie), a zgodnie z tradycją wiceprzewodniczącymi zostali parlamentarzyści z różnych partii. Urszula Pasławska z (PSL) Arkadiusz Iwaniak (Lewica) i Artur Łącki (Koalicja Obywatelska).

Zespół pierwszy raz został utworzony w 2012 roku. Jego przewodniczącym został Poseł Stanisław Wziątek, który bardzo się cieszy, że w tych trudnych czasach dla łowiectwa udaje się kolejny raz powołać ponadpartyjny zespół. Jest przekonany, że Parlamentarzyści będą skutecznie wspierać polskie łowiectwo i popularyzować naszą wspaniałą tradycję i kulturę.

Reklama

Nie jest tajemnicą, że zespół został powołany dzięki wielkiemu zaangażowaniu pani Poseł Urszuli Pasławskiej (PSL). Doskonale zna problemy zarówno rolników jak i myśliwych. Jest doświadczonym politykiem i wielokrotnie udowodniła, że w Parlamencie liczy się skuteczność, czyli umiejętność wypracowania ponadpartyjnych rozwiązań prawnych.

Reklama

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów