WildMen

„Ostoja” wraca na antenę!

W najbliższą sobotę 28 września o godzinie 11:15 na antenie programu drugiego TVP zostanie wyemitowany najnowszy odcinek magazynu przyrodniczego Roberta Terentiewa.

„Ostoja” była jedynym programem w ogólnopolskiej telewizji o tematyce łowieckiej. Ukazywał się od 16 lat. W tym czasie, dzięki wsparciu naszego związku, wyprodukowano ponad 100 odcinków, które prezentowały nasz „łowiecki” punkt widzenia.

Niestety, łowczy krajowy Piotr Jenoch postanowił bez żadnych wyjaśnień zerwać wieloletnią umowę współpracy. Obecne kierownictwo PZŁ również nie było zainteresowane programem. Auror i jednocześnie producent Robert Terentiew był zmuszony przerwać realizację kolejnych odcinków do czasu zdobycia nowego źródła finansowania.

Nowa „Ostoja” – już bez wsparcia naszego związku – będzie miała inną strukturę, ale cały czas będzie się zajmować tematami związanymi z przyrodą, naszymi tradycjami i polską kuchnią. Tak jak dawniej będzie realizowany jeden odcinek miesięcznie, a jeśli ktoś go ominie, możliwe będzie skorzystanie z powtórek, emitowanych w tym samym czasie antenowym w kolejnym tygodniu.

Najbliższa „Ostoja” zostanie poświęcona bobrowi. Niestety, w programie nie wystąpi już nieodżałowany Grzegorz Russak – będzie próbował go zastąpić Dariusz Wójcik, który na pierwszy rzut przygotuje policzki wołowe.

Cały zespół realizujący nowe odcinki magazynu serdecznie zaprasza przed telewizory i czeka na Wasze komentarze oraz opinie!

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów