Warning: Undefined array key "options" in /home/platne/serwer87464/public_html/wildmen.pl/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192
Myśliwy premierem | WildMen

WildMen

Myśliwy premierem

Nowy premier Wielkiej Brytanii Rishi Sunak jest myśliwym. Poluje na pardwy i opowiada się za aktywnym zarządzaniem brytyjskimi wrzosowiskami.
Reklama

Nasze media jak zwykle pomijają informację na temat pasji nowego premiera Wielkiej Brytanii. Piszą, że jest entuzjastą piłki nożnej i krykieta. Tymczasem Brytyjczycy mają premiera, który otwarcie i głośno popiera łowiectwo.

Reklama

Rishi Sunak reprezentuje okręg wyborczy Yorkshire w Richmond. Jako poseł z obszarów wiejskich zna obawy, z jakimi boryka się wielu mieszkańców wsi. Jednym z priorytetów jego rządu będzie wsparcie rolników, aby sprostać ogromnym wyzwaniom związanym ze zmianą klimatu i odwróceniem spadku bioróżnorodności.

Myśliwi i strzelcy wielkim zadowoleniem i nadzieją przyjęli nominację. Szczególnie, że nowy premier bardzo stanowczo wypowiadał się podczas ostatniego starcia z przeciwnikami łowiectwa, którzy żądali zakazania polowań na pardwy i zaprzestaniu zarządzaniem wrzosowiskami, które polega na ich wypalaniu.

Reklama

Nowy premier powołał do swojego gabinetu kilku ministrów, którzy polują i się tego nie wstydzą! Między Jeremy Hunt zachował stanowisko, który pisał: „Popieram polowanie na pardwy ze względu na wszystkie korzyści dla środowiska i gospodarki wiejskiej. Strzelanie jako całość jest warte około 2 miliardów funtów rocznie dla gospodarki.”

W brytyjskich mediach wszyscy spekulują jak będzie się układać współpraca labradorski Nova, która jest ulubienicą premiera z najbardziej znanym kotem Larrym, który mieszka na Downing Street…

Reklama
Reklama

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów