PRZYPINKI DLA LUDZI NATURY

Fundusze pozyskane ze sprzedaży wspierają nasze projekty związane z ochroną przyrody i ratowaniem zagrożonych gatunków!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Share on print

Akcja terrorystyczna Greenpeace

Czy dopiero kiedy ktoś zginie media i politycy odważą się wprost powiedzieć, co myślą o ekotalibach?

Wczoraj przed rozpoczęciem meczu piłkarskiego Niemców z Francuzami widzieliśmy dziwny żółty „spadochron”. Komentatorzy o tym terrorystycznym ataku słowem nie wspomnieli, a kamerzyści pokazywali inne kadry.

Tymczasem Greenpeace wykonał spektakularne lądowanie motolotnią na murawie boiska. Podczas tego manewru terrorysta uderzył w liny, na których poruszają się kamery, co wymusiło jego przelot nad trybuną. Centymetry dzieliło śmigło motolotni od głów kibiców. Dwóch doznało obrażeń i trafiło do szpitala!

Mogło dość do masakry, a Greenpeace wydaje taki oto komunikat: „Ten protest nigdy nie miał na celu przerwania gry lub zranienia ludzi. Mamy nadzieję, że wszyscy czują się dobrze i nikt nie został poważnie ranny. Działania Greenpeace są zawsze pokojowe. Niestety z tą kampanią nie wszystko poszło zgodnie z planem”

Jak reagują media? Wszyscy padli na kolana i można odnieść wrażenie, że ubolewają nad faktem „nieudanej” akcji. Nawet UEFA nazwa atak „lekkomyślnym i niebezpiecznym” aktem.

Moim zdaniem za przeprowadzenie tej terrorystycznej akcji zarówno aktywista jak i wszystkie osoby z Greenpeace, które wiedziały i przygotowywały atak powinny trafić przed oblicze sądu. Za umyślne działania, które mogły doprowadzić do katastrofy – wyrok może być tylko jeden, a sama organizacja powinna zostać zdelegalizowana we wszystkich cywilizowanych krajach!

Wyobraźmy sobie, że Polski Związek Łowiecki organizuje i finansuje taki „happening”, a myśliwy… Rani dwie osoby śmigłem związkowej motolotni… Bo chcemy przekazać społeczeństwu informację, że nasze dzieci nie mogą uczestniczyć w polowaniach… Czy ktoś wyobraża sobie skalę hejtu, nie mówiąc o komentarzach dziennikarzy i polityków.

Jestem w stu procentach pewien, że w ciągu kilku tygodni nasz związek byłby zaorany!

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów