Warning: Undefined array key "options" in /home/platne/serwer87464/public_html/wildmen.pl/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192
Jubileusz SCI | WildMen

WildMen

Fot Safari Club International

Jubileusz SCI

Pamiątkowy pistolet z okazji 50-lecia SCI był jedną z wielu atrakcji na tegorocznej aukcji, na której zebrano 15 milionów dolarów.
Reklama

Safari Club International w lutym zorganizował doroczną konwencję, która była jednocześnie jubileuszem 50-lecia tej organizacji. To wydarzenie odbyło się w Mandalay Convention Center w Las Vegas i było ogromnym sukcesem.

Reklama

Ponad 700 sprzedawców z całego świata zgromadziło się w sali konferencyjnej, aby zapewnić uczestnikom jedyne w swoim rodzaju możliwości zarezerwowania polowań w egzotycznych miejscach. Najlepsze firmy z branży outdoorowej przywiozły swoje najnowsze produkty, począwszy od broni palnej i akcesoriów, a skończywszy na optyce i amunicji.

Uczestnicy konwencji mogli uczestniczyć seminariach edukacyjnych, które omawiały wyzwania i problemy związane z polowaniem, wędkarstwem i strzelectwem. Główną atrakcją konwencji jest bankiet z aukcjami, na których w tym roku zebrano ponad 15 milionów dolarów na rzecz promowania łowiectwa oraz finansowania programów ochrony przyrody.

Reklama

Jedną z atrakcji była możliwość wylicytowania specjalnie na tą okazję wygrawerowanego Colta 1911, który był pistoletem Sił Zbrojnych USA w latach 1911-1985.

Jego powierzchnia została oczyszczona z innych oznaczeń, aby zapewnić otwartą przestrzeń do pracy grawerów. Wzór grawerunku został opracowany w Colcie, na który składają się wizerunki amerykańskich gatunków i pamiątkowe oznaczenia SCI.

Reklama

Standardowe drewniane rękojeści zostały zastąpione parą najwyższej jakości poroża. Z lewej strony został wygrawerowany jeleń wapiti, a na prawym panelu znajduje się bighorn z Gór Skalistych. Od spodu znajduje się stojący grizzly, a pamiątkowa informacja dotycząca 50-lecia SCI została inkrustowana złotem na górnym panelu zamka.

Reklama

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów