Fot https://fanzoj.com/
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Share on print

Austriacka dwudziestka

Johann Fanzoj produkuje jedne z najbardziej innowacyjnych i najpiękniejszych strzelb w XXI wieku. Firmę założono 230 lat temu, a obecnie prowadzi ją dziewiąta generacja właścicieli.

Właściciele Patrick i Daniel Fanzoj umiejętnie łączą rodzinne tradycje i nowoczesne techniki. Każdego roku zakład opuszcza kilkanaście ekskluzywnych jednostek. To zawsze niesamowite broń, dla najbardziej wymagających kolekcjonerów i myśliwych.

Ostatnio prezentowaliśmy wyjątkowy i bardzo oryginalny sztucer DRACON. Tekst „Alpejskie dzieło sztuki” bardzo się podobał naszym czytelnikom, więc postanowiliśmy opowiedzieć o najnowszym produkcie Fanzoj, którym jest wspaniała dubeltówka.

Dwudziestka „Round Action” została zbudowana w oparciu o najsilniejszy i najbardziej elegancki mechanizm, który przesuwa punkt ciężkości do tylu, co umożliwia zbudowanie lekkiej strzelby z długimi lufami. Zamawiający broń może wybrać lufy o długości 28 lub 30 cali (waga to 6 funtów, czyli około 2,7 kg).

Osoby, które zdecydują się zakupić taką strzelbę w cenie otrzymają eżektory typu Holland & Holland i standardowy grawerunek czyli drobną angielską arabeskę. Dostępny jest również niestandardowy grawer zgodny z życzeniem myśliwego, który może dowolnie wybrać również czoki oraz drewno z orzecha czerkieskiego.

Fanzoj już wyprodukował broń o numerach seryjnych od 4 do 10, które są obecnie dostępne. Uprzedza, że czas wyprodukowania niestandardowych jednostek wynosi około 18 miesięcy. Producent ceny nie zdradza. Zainteresowanych zakupem zaprasza do osobistego kontaktu.

Reklama

Galeria zdjęć

Więcej artykułów