WildMen

Fot https://fanzoj.com/

Austriacka dwudziestka

Johann Fanzoj produkuje jedne z najbardziej innowacyjnych i najpiękniejszych strzelb w XXI wieku. Firmę założono 230 lat temu, a obecnie prowadzi ją dziewiąta generacja właścicieli.
Reklama

Właściciele Patrick i Daniel Fanzoj umiejętnie łączą rodzinne tradycje i nowoczesne techniki. Każdego roku zakład opuszcza kilkanaście ekskluzywnych jednostek. To zawsze niesamowite broń, dla najbardziej wymagających kolekcjonerów i myśliwych.

Reklama

Ostatnio prezentowaliśmy wyjątkowy i bardzo oryginalny sztucer DRACON. Tekst „Alpejskie dzieło sztuki” bardzo się podobał naszym czytelnikom, więc postanowiliśmy opowiedzieć o najnowszym produkcie Fanzoj, którym jest wspaniała dubeltówka.

Dwudziestka „Round Action” została zbudowana w oparciu o najsilniejszy i najbardziej elegancki mechanizm, który przesuwa punkt ciężkości do tylu, co umożliwia zbudowanie lekkiej strzelby z długimi lufami. Zamawiający broń może wybrać lufy o długości 28 lub 30 cali (waga to 6 funtów, czyli około 2,7 kg).

Reklama

Osoby, które zdecydują się zakupić taką strzelbę w cenie otrzymają eżektory typu Holland & Holland i standardowy grawerunek czyli drobną angielską arabeskę. Dostępny jest również niestandardowy grawer zgodny z życzeniem myśliwego, który może dowolnie wybrać również czoki oraz drewno z orzecha czerkieskiego.

Fanzoj już wyprodukował broń o numerach seryjnych od 4 do 10, które są obecnie dostępne. Uprzedza, że czas wyprodukowania niestandardowych jednostek wynosi około 18 miesięcy. Producent ceny nie zdradza. Zainteresowanych zakupem zaprasza do osobistego kontaktu.

Reklama
Reklama

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów