środa, 23 października, 2024
Strona głównasliderAlpejskie dzieło sztuki

Autor

Alpejskie dzieło sztuki

Firma Fanzoj została założona w 1790 roku w Ferlach i opiera się na umiejętnościach przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Tworzy i ozdabiania broń, która fascynuje ludzi na całym świecie. Najnowsze dzieło jest dowodem wielkich umiejętności i talentu. Projekt został starannie dopracowany i perfekcyjnie wykonany.

DRACON jest wyjątkowy i bardzo oryginalny. Tworzony był przez trzy lata, a przy jego produkcji wykorzystano talenty najlepszych rusznikarzy, projektantów, rymarzy, rzemieślników, grawerów i złotników. Konstrukcja karabinu oparta jest na słynnym Mauserze 98. Ten mechanizm przez ponad sto lat jest niedoścignionym wzorem jakości i bezpieczeństwa.

Przedstawione dzieło to także bardzo solidny karabin w kalibrze .300 Winchester Magnum. Spełnia wszystkie wymagania i jednocześnie zapiera dech w piersiach.

Ramą tego niesamowitego zdobienia jest drewno. Fanzoj wykorzystuje najdroższe kawałki korzeni orzecha włoskiego. Cudowne deski są magazynowane i leżakują przez co najmniej dziesięć lat, aby obniżyć naturalną wilgotność poniżej 10 procent.

Sztucer oparty jest na klasycznej i wytrzymałej konstrukcji Mausera 98 w kalibrze .300 WM

Drewno DRACONA ma fantastyczny rysunek, które doskonale podkreśla piękno strzelby. Jego niezwykła powierzchnia jest wynikiem czasochłonnych technik szlifowania w połączeniu z tradycyjnymi olejami mozolnie nakładanymi przez wiele miesięcy, które ożywiają słoje i dają niesamowitą głębię koloru.

Obecni właściciele Patrick i Daniel Fanzoj umieją połączyć tradycyjne umiejętności i nowoczesna estetykę. Każdego roku zakład opuszcza tylko niewielka liczba ekskluzywnych jednostek. To zawsze niesamowite dzieła, które pozwalają zaliczyć Fanzoj do światowej elity produkującej broń dla najbardziej wymagających kolekcjonerów i myśliwych.

Jaka cena? Producent nie ujawnia, ale będzie miała sześć cyfr. Karabin Dracon to nie jest zwykła broń!

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
WIĘCEJ ARTYKUŁÓW

Gigantyczna manipulacja

Podsekretarz Dorożała zamiast „reformowania” łowiectwa powinien kupić różową farbę i przemalować Pałac Kultury i Nauki w Warszawie.

Zieloni zostali zaorani

Sejmowa komisja ochrony środowiska dyskutowała o strategii zarządzania żubrem. Profesor Wanda Olech merytorycznymi argumentami „zaorała” ministerstwo i zielone posłanki.

Plan awaryjny

Nie wystarczy zakazać polowania. W obliczu drastycznego spadku liczebności danego gatunku należy opracować i wdrożyć skuteczny „plan awaryjny”.

Hubertus im. profesora Jana Szyszko...

Organizatorzy XVI Hubertusa Węgrowskiego i XI Hubertusa Nadwiślańskiego zapraszają wszystkich myśliwych i miłośników łowiectwa 20 października, czyli w najbliższą niedzielę - do Łochowa.

Łowiecka twierdza

Spoglądając na otaczającą nas rzeczywistość musimy postawić pytanie, czy kilkuset myśliwych jest w stanie uratować łowiectwo?

W „Gospodzie pod Dębem” ekosi nie b...

Myśliwi po raz kolejny udowodnili, że potrafią w jednym szeregu razem z wojskiem i strażakami walczyć z żywiołem, jakim jest powódź. Przeciwników polowań na wałach nikt nie widział.