WildMen

Alpejskie dzieło sztuki

Słynna austriacka firma Johann Fanzoj zaprezentowała swoje najnowsze dzieło DRACON. Inspiracją ozdobienia tego luksusowego sztucera był świat smoków.
Reklama

Firma Fanzoj została założona w 1790 roku w Ferlach i opiera się na umiejętnościach przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Tworzy i ozdabiania broń, która fascynuje ludzi na całym świecie. Najnowsze dzieło jest dowodem wielkich umiejętności i talentu. Projekt został starannie dopracowany i perfekcyjnie wykonany.

Reklama

DRACON jest wyjątkowy i bardzo oryginalny. Tworzony był przez trzy lata, a przy jego produkcji wykorzystano talenty najlepszych rusznikarzy, projektantów, rymarzy, rzemieślników, grawerów i złotników. Konstrukcja karabinu oparta jest na słynnym Mauserze 98. Ten mechanizm przez ponad sto lat jest niedoścignionym wzorem jakości i bezpieczeństwa.

Przedstawione dzieło to także bardzo solidny karabin w kalibrze .300 Winchester Magnum. Spełnia wszystkie wymagania i jednocześnie zapiera dech w piersiach.

Reklama

Ramą tego niesamowitego zdobienia jest drewno. Fanzoj wykorzystuje najdroższe kawałki korzeni orzecha włoskiego. Cudowne deski są magazynowane i leżakują przez co najmniej dziesięć lat, aby obniżyć naturalną wilgotność poniżej 10 procent.

Sztucer oparty jest na klasycznej i wytrzymałej konstrukcji Mausera 98 w kalibrze .300 WM

Drewno DRACONA ma fantastyczny rysunek, które doskonale podkreśla piękno strzelby. Jego niezwykła powierzchnia jest wynikiem czasochłonnych technik szlifowania w połączeniu z tradycyjnymi olejami mozolnie nakładanymi przez wiele miesięcy, które ożywiają słoje i dają niesamowitą głębię koloru.

Reklama

Obecni właściciele Patrick i Daniel Fanzoj umieją połączyć tradycyjne umiejętności i nowoczesna estetykę. Każdego roku zakład opuszcza tylko niewielka liczba ekskluzywnych jednostek. To zawsze niesamowite dzieła, które pozwalają zaliczyć Fanzoj do światowej elity produkującej broń dla najbardziej wymagających kolekcjonerów i myśliwych.

Jaka cena? Producent nie ujawnia, ale będzie miała sześć cyfr. Karabin Dracon to nie jest zwykła broń!

Reklama

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów