sobota, 5 lipca, 2025
Strona głównasliderNowy Rok 2020!

Autor

Nowy Rok 2020!

Nowy Rok jest chwilą, w której staramy się podsumować minione 12 miesięcy. Dla myśliwych był to czas burzliwy. „Dobra zmiana” postanowiła poprawić działanie naszego związku, a tym samym wielu moich znajomych i przyjaciół „straciło ochotę” aktywnego działania. Dlatego postanowiliśmy stworzyć portal dla LUDZI NATURY – WildMen. Pierwszy etap tego ambitnego planu – dzięki Wam – udało się zrealizować w 100 procentach!

Reklama

Przez pierwsze pięć miesięcy działalności odwiedziło nasz portal ponad 50 tysięcy internautów, a grudzień był rekordowym okresem Waszej aktywności. Ponad 20 tysięcy „ludzi natury” czytało nasze artykuły, a posty w mediach społecznościowych dotarły do 130 tysięcznej społeczności!

Bardzo dziękujemy! Szczególnie za udostępnianie naszych postów Waszym znajomym i merytoryczne komentarze, które zwiększają zainteresowanie naszym portalem. Mamy nadzieję, że dzięki Wam będziemy się mogli nadal dynamicznie rozwijać i realizować kolejne plany!

Reklama

Z myśliwskim pozdrowieniem
Darz Bór!
Paweł Gdula

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
WIĘCEJ ARTYKUŁÓW

Zarządzanie dzikiem

Właściwie zdefiniował problem i prawidłowo wyznaczył kierunek zwalczania ASF śp. Bartłomiej Popczyk, którego dorobek naukowy próbuje podważać Sabina Pieróżek-Nowak.

Śmiertelne upały

Gorące lato może zabić więcej bażantów niż mroźna i śnieżna zima.

Upały w łowisku

Kolejny raz mamy gorące lato. W konsekwencji większość miejsc, w których zwierzyna mogła szukać ochłody wyparowała i znikła.

Zieloni ignorują wyniki badań

Badanie przeprowadzone w Wielkiej Brytanii udowodniło, że drastyczny spadek liczebności ptaków jest wynikiem presji ze strony drapieżników.

Rycerze w gumofilcach

Nie potrafimy zdefiniować roli łowiectwa w XXI wieku, a jednocześnie gubimy etos i tożsamość, który budowało wiele pokoleń myśliwych.

Moratorium – sabotowanie polowania

Przeciwnicy polowań w całej Europie próbują wprowadzać moratorium na polowania. Ich działania nie mają nic wspólnego z ochroną przyrody – to wyłącznie próba skracania listy gatunków łownych.