Warning: Undefined array key "options" in /home/platne/serwer87464/public_html/wildmen.pl/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192
Podrabiane noże | WildMen

WildMen

Podrabiane noże

Szwedzka firma Fällkniven - produkująca wysokiej jakości noże - poinformowała, że znalazła w polskim sklepie podróbki swoich produktów!
Reklama

Policja i prokuratura pracują obecnie nad określeniem ilości jakie zostały nielegalnie wprowadzone na rynek. Sprzedawca pirackich noży na tej podstawie może być ukarany grzywną, a dodatkowo utracić również licencję na sprzedaż broni.

Reklama

Fällkniven to rodzinna firma, której członkowie są myśliwymi i wędkarzami. Swoją działalność rozpoczęli w 1984 roku, ale dziś są uznawani za jednego z czołowych producentów. Między innymi mogą używać tytułu „Dostawcy Jego Królewskiej Mości Króla Szwecji”.

Kupując nóż Fallkniven możesz być pewny, że dostajesz mocne i wygodne narzędzie, sprawdzone zarówno przez elitarnych żołnierzy oraz myśliwych, którzy spędzają całe swoje życie w lesie.

Reklama

Istnieje bezpośredni związek między ceną, a jakością i na pewno każdy myśliwy powinien rozumieć, że tani nóż nie może zapewnić jakości. Dlatego wielu z nas szuka markowych produktów i tu należy postawić pytanie jak uchronić się przed zakupem podróbki!

Wbrew pozorom nie jest to proste. Tym bardziej, że jak widać nieuczciwych sprzedawców nie brakuje! Zawsze bądź czujny jeśli cena jest zaskakująco niska. Nie ma się, co oszukiwać jeśli kultowy model Fallkniven F1 kosztuje 1300 zł – to 500 zł powinno wzbudzić Twoją nieufność.

Reklama

Najczęściej padamy ofiarą oszustów kupując w Internecie. Tutaj bardzo często sprzedawane są „nieużywane” produkty w okazyjnej cenie „znalezione w szufladzie”. Jeśli dojrzałeś, aby nabyć wysokiej jakości nóż myśliwski nie ryzykuj!

Podróbki najczęściej sprowadzane są z Chin. To nie tylko wyrzucone pieniądze, ale również bardzo niebezpieczne. Najczęściej wykonane są ze stali niskiej jakości, której obróbka cieplna często jest losowa (podczas hartowania nie są zachowane odpowiednie procedury i nie istnieje kontrola jakości). To sprawia, że podczas pracy zwyczajnie mogą się złamać – co może prowadzić do poważnego zranienia.

Reklama

Problem z pirackimi kopiami dla Fällkniven polega przede wszystkim na utracie wiarygodności, ponieważ klient kupuje produkt o bardzo niskiej jakości. Dlatego Szwedzi rocznie wydają ponad 100 tysięcy złotych na poszukiwanie podróbek swoich noży!

Reklama

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów