Warning: Undefined array key "options" in /home/platne/serwer87464/public_html/wildmen.pl/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192
Kolejny śmiertelny wypadek | WildMen

WildMen

Fot Lubelska Policja

Kolejny śmiertelny wypadek

Nocne „szukanie” dzików samochodem z załadowanym sztucerem i picie alkoholu musiało się skończyć tragedią.
Reklama

Dopuszczenie stosowania termo i noktowizji do redukcji dzików w ramach odstrzału sanitarnego spowodowało, że wielu myśliwych „poluje” nie wychodząc z samochodu…

Reklama

W piątek po godzinie 22:00, dyżurny krasnostawskiej komendy otrzymał zgłoszenie o śmiertelnym postrzeleniu 64-letniego mężczyzny – mieszkańca Zamościa. Do zdarzenia doszło w miejscowości Pisaki Szlacheckie w gminie Gorzków. Wstępne ustalenia wskazują, że myśliwy wybrał się na „polowanie” z trzema kolegami.

Siedzący na tylnej kanapie samochodu marki Suzuki mężczyzna został śmiertelnie postrzelony w głowę. Podczas czynności wykonywanych na miejscu, policjanci sprawdzili stan trzeźwości pozostałych uczestników. Badanie wykazało, że 49-letni myśliwy – mieszkaniec gminy Krasnystaw – był trzeźwy, ale dwaj jego koledzy znajdowali się pod wpływem alkoholu.

Reklama

 -Wszyscy zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Nie wykluczamy, że do śmierci 64-latka przyczynił się któryś z współuczestników polowania. O dalszych czynnościach zadecyduje prokurator – poinformował media Piotr Wasilewski z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Fot. Lubelska Policja
Reklama

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów