WildMen

Fot Wikipedia

Shakirę atakują dziki

Popularna piosenkarka udostępniła w mediach społecznościowych filmy, w których pokazuje swoją torebkę zniszczoną przez dziki.
Reklama

Spacer po parku coraz częściej może zamienić się w prawdziwy horror, jeśli spotka się watahę dzików. Dotyczy to również celebrytów. Tym razem Shakira udostępniła na swoim profilu na Instagramie filmy, na których opowiada ze ściśniętym gardłem, jak dwa dziki zaatakowały ją w parku w Barcelonie.

Reklama

Dziki to badzo inteligentne zwierzęta i bardzo szybko się uczą. W miastach czują się bezpiecznie i mają mnóstwo pożywienia, a dodatkowo napotkani ludzie często ich karmią. W przypadku Shakiry najprawdopodobniej chciały sprawdzić, czy w jej torebce nie ma smakołyków.

Problem narasta w całej Europie, a władze poszczególnych miast obawiając się hejtu ze strony obrońców zwierząt bezczynnie się przyglądają – stale zwiększającej się populacji miejskich dzików. Atak, którego doznała Shakira, nie jest odosobnionym przypadkiem. Dziki w Barcelonie są coraz bardziej zuchwałe.

Reklama

Władze samorządowe każdego miasta – również w Polsce – muszą w końcu zrozumieć, że nie znajdą cudownej wróżki, która rozwiąże ich problem. Miejsce dzików jest w lesie, a te które zadomowiły się w metropoliach muszą zostać zabite!

Reklama

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów