Warning: Undefined array key "options" in /home/platne/serwer87464/public_html/wildmen.pl/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192
Polujące dziki | WildMen

WildMen

Polujące dziki

Wszyscy mamy świadomość, że dziki żerują na padlinie, ale jak widać na filmie nakręconym w Hiszpanii wataha bez problemów zabija i zjada również małego baranka.
Reklama

W Internecie często zamieszczane są filmy, na których dziki atakują młode sarny i zające. W Hiszpanii udało się zarejestrować jak wataha dzików odpędza owcę i pożerają jej małe jagnię. Atak do złudzenia przypomina wilcze polowanie. Hodowcy owiec z tego regionu wielokrotnie obserwowali takie przypadki, ale pierwszy raz udało się im zdobyć dowód w postaci filmu.

Reklama

Dziki w całej Europie stanowią poważny problem. Ich populacja wszędzie wymknęła się spod kontroli, a szkody jak widać nie tylko w uprawach każdego roku są coraz większe. Trudno oszacować jaki wpływ mają na zwierzyną drobną, ale zdaniem wielu naukowców – dziki powinno się całkowicie wyeliminować z łowisk polnych.

https://www.youtube.com/watch?v=SM4c5xBM6NM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2ABQjoy_YgBDAAKaBDPCAqFh9Nfesa5mxfQ-Rx7zm1_Pm57eOL3p-c26o

Reklama

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów