Warning: Undefined array key "options" in /home/platne/serwer87464/public_html/wildmen.pl/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192
Dzieło sztuki na róży | WildMen

WildMen

Fot WONDER DEER

Dzieło sztuki na róży

Tylko z medalowych jeleni można wykorzystać róże, aby stworzyć niepowtarzalny prezent dla myśliwego!
Reklama

Historia pani Joanny z łowiectwem rozpoczęła się nietypowo, bo od zakupu wieńca jelenia na targu staroci. Potem założyła firmę, która produkowała rzeźbione tarcze pod trofea.

Reklama

W 2011 roku Joanna wpadła na pomysł wykorzystania łopat daniela i róż jelenia, na których nakłada „tajemną” technologią wizerunki zwierząt lub fotografie. To ściśle strzeżona tajemnica firmy, ale Joanna zdradza że całość jest zabezpieczona werniksem, więc na swoje produkty daje gwarancje!

Jej firma WONDER DEER bez wątpienia wykonuje wyjątkowe prezenty dla myśliwych przekładając na róże medalowych jeleni portrety mieszkańców lasu, myśliwskich psów, a także ich samych. Skupując wyjątkowe poroża nie tylko w naszym kraju poznała wielu myśliwych. W końcu zapragnęła mieć własne trofea. Joanna kończy staż łowiecki w kole „Bór” w Niemcach.

Reklama
Poznając myśliwych wiele osób poznaje łowiectwo i rozumie, że polowanie jest naturalną aktywnością człowieka…

Już niedługo sama wyruszy na polowanie. Nie ma rodzinnych tradycji, ale jest pewna, że będzie miała wielu opiekunów, którzy z klientów szybko zamieniają się w kolegów po strzelbie.

Całkowita cena prezentu (razem z wysyłką) nie jest niska, bo to wydatek 150 zł, ale musimy pamiętać, że zrzuty medalowych jeleni nie są tanie, a wykorzystywane są tylko te, które mają 7-9 centymetrów średnicy. Gorąco zachęcam do odwiedzenia sklepu internetowego WONDER DEER

Reklama
Już niedługo Joanna będzie się mogła pochwalić swoimi trofeami…
Reklama

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów