PREZENTY DLA LUDZI NATURY

Fundusze pozyskane ze sprzedaży wspierają nasze projekty związane z ochroną przyrody i ratowaniem zagrożonych gatunków!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Share on print

Wirus w łowiectwie

A jednak możemy w czasie pandemii pilnować upraw. Rząd kolejny raz zmienił rozporządzenie, a prezydium NRŁ występuje do premiera o zgodę na zwołanie plenerowego posiedzenia, aby kupić 44 auta - dla ministra zdrowia!

Wczoraj w parlamencie była debata na temat powrotu dzieci na polowania, ale również rząd kolejny raz zmienił swoje rozporządzenie i myśliwi mogą tym razem pilnować upraw i zwalczać ASF. Trudno powiedzieć czy tylko na polach, ale kwestia otwarcia lasów dla całego społeczeństwa pewnie wyjaśni się w przyszłym tygodniu.

Wszyscy myśliwi myśleli, że Zarząd Główny wycofał się z zakupu 44 samochodów dla ministra zdrowia po tym jak uchylił swoją “ostateczną” uchwałę. Niestety pomysł się dalej tli. Prezes NRŁ wystosował pismo do premiera, aby ten udzielił zgody na plenerowe posiedzenie, na którym rada – naszym zdaniem tylko teoretycznie – może udzielić zgody ZG PZŁ na wydatkowanie trzech milionów z kasy zarządów okręgowych.

Cały Internet kolejny raz się zagotował. Myśliwi mają świadomość, że przed nami najtrudniejszy w historii sezon. Wiele kół będzie miało problemy finansowe, ponieważ nie będzie polowań komercyjnych. Dodatkowo istnieje poważne ryzyko, że skupy dziczyzny zostaną zamknięte, ze względu na zawalenie się rynku.

Żaden z członków rady, z którymi się udało nam się skontaktować nie popiera pomysłu zakupu ambulansów!

JEŚLI ZAMIESZCZANE TREŚCI NA PORTALU WildMen SĄ DLA CIEBIE INTERESUJĄCE, WESPRZYJ NAS I

KUP KALENDARZ NA 2021 ROK!

Galeria zdjęć

Więcej artykułów