Warning: Undefined array key "options" in /home/platne/serwer87464/public_html/wildmen.pl/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192
Trzy najlepsze teksty 2021 roku | WildMen

WildMen

Fot Shutterstock

Trzy najlepsze teksty 2021 roku

Nikogo nie powinno dziwić, że w poprzednim roku największe zainteresowanie budziły informacje i komentarze dotyczące funkcjonowania Polskiego Związku Łowieckiego!

Portal WildMen stał się miejscem, w którym myśliwi mają możliwość poznać aktualne wydarzenia na temat funkcjonowania „transparentnego” związku w pełni opanowanego przez Solidarną Polskę. Działania Pawła Lisiaka – sprawującego funkcję łowczego krajowego – przez ostatnie miesiące prowadzą do marginalizacji PZŁ, a tak naprawdę unicestwienia łowiectwa.

Tekstem który przeczytało najwięcej myśliwych był komentarz dotyczący obowiązkowych badań lekarskich, które mogą znacząco obniżyć liczbę myśliwych w naszym kraju.

Trzecia fala pandemii całkowicie sparaliżowała PZŁ. Służby weterynaryjne postanowiły wykorzystać niemoc naszych komisarzy i dokręcili śrubę kołom łowieckim. Wszyscy dostaliśmy nierealne plany odstrzału sanitarnego, które miały być zrealizowane do końca roku. W ostatnich dniach grudnia powiatowi lekarze wysłali informację, że przedłużają odstrzał o dwa miesiące, co nie poprawi statystyk, ponieważ w wielu łowiskach nie ma już dzików!

Opowieści Sławomira Izdebskiego budzą wśród myśliwych salwę śmiechu, ale gdy Jarosław Kaczyński publicznie zapowiada zmianę ustawy łowieckiej to nie możemy stać bezczynnie. Po tym wydarzeniu Sławomir Izdebski pokazał swój projekt, a jedyną ripostą była koncepcja wiceministra Siarki, która polega na przejęciu całkowitej kontroli nad PZŁ.

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów