Warning: Undefined array key "options" in /home/platne/serwer87464/public_html/wildmen.pl/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192
Spotkanie łowczych | WildMen

WildMen

Spotkanie łowczych

Tradycyjne spotkanie byłych łowczych okręgowych zostało zorganizowane w gościnnej Wielkopolsce.

Pandemia uniemożliwiła organizację wielu zgromadzeń. Na szczęście ten czas mamy za sobą i możemy bez żadnych ograniczeń świętować. Jako myśliwi nie mamy wątpliwości, że konferencje on-line nie zastąpią naszych bezpośrednich spotkań!

Organizatorami trzeciego już spotkania byli w tym roku Sławomir Jaroszewicz i Janusz Rynkiewicz. W takim gronie – podczas uroczystej kolacji – nie mogło zabraknąć toastu za Polski Związek Łowiecki oraz wspomnień o kolegach, którzy odeszli do krainy wiecznych łowów. Wielką atrakcją – kolejnego dnia – było zwiedzanie wspaniałej kolekcji trofeów łowieckich, które zgromadził Senator Henryk Stokłosa.

Bardzo dziękuję za zaproszenie i możliwość spotkania. Doceniam to wyróżnienie i zapewniam, że na portalu WildMen ukaże się wiele interesujących artykułów, o których miałem zaszczyt z Wami rozmawiać!

Mam nadzieję, że jubileusz 100-lecia Polskiego Związku Łowieckiego będzie okazją do kolejnych spotkań w tak znamienitym towarzystwie!

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów