WildMen

Fot. Tactical Hunter Concept

Rosjanie szukają list myśliwych

Piotr Szalaty jeszcze przed wybuchem wojny na Ukrainie ostrzegał, że największym niebezpieczeństwem jest przejęcie wykazu posiadaczy broni.
Reklama

Nie trzeba być prorokiem avy przewidzieć, że osoby posiadające broń stanowią zagrożenie dla najeźdźców. Poniżej fragment tekstu „Potencjał obronny myśliwych”, a dalej tragiczna informacja z obwodu czernihowskiego.

Reklama

„W sytuacji realnego zagrożenia i wejścia obcych wojsk na teren naszego kraju zagrożeniem będzie przejęcie – o ile już nie miało to miejsca – rejestrów policyjnych w postaci KSIP (Krajowy System Informacji Policyjnej), który podobnie jak wykaz posiadaczy broni w Wydziałach Postępowania Administracyjnego Policji daje pełne dane wszystkich legalnych posiadaczy broni z pełnym wskazaniem ilości posiadanych egzemplarzy oraz celu ich posiadania.”

Anatoliy Kulgeiko

W obwodzie czernihowskim rosyjscy żołnierze wtargnęli do budynku lokalnego towarzystwa łowieckiego i zażądali listy myśliwych (większość prowadzi obecnie walkę partyzancką). Przewodniczący Anatoliy Kulgeiko zdetonował granat – zabijając siebie i wroga. Chwała bohaterom!

Reklama
Reklama

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów