Warning: Undefined array key "options" in /home/platne/serwer87464/public_html/wildmen.pl/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192
Roman Wysocki | WildMen

WildMen

Fot Andrzej Wierzbieniec

Roman Wysocki

Z wielkim bólem i smutkiem zawiadamiamy, że 28 kwietnia zmarł nasz przyjaciel. Był życzliwym, dobrym i szlachetnym myśliwym.

Polował w kole łowieckim „Pilica”. Potrafił czerpać z życia to, co najlepsze i zarażał tym innych. Najszczęśliwszy był wśród przyjaciół i w kontakcie z naturą.

W 1990 roku został powołany na stanowisko redaktora naczelnego i jednocześnie pierwszego prezesa Spółki „Łowiec Polski”. Przez wiele lat działał w Komisji Promocji przy Naczelnej Radzie Łowieckiej. Za swoją działalność w Polskim Związku Łowieckim został odznaczony „Złomem”.

Zawsze mogliśmy liczyć na jego pomoc i profesjonalne uwagi. Miał wielkie doświadczenie. Całe swoje zawodowe życie pracował, jako dziennikarz. Był redaktorem naczelnym „Dziennika Ludowego” i zastępcą redaktora naczelnego „Rzeczpospolitej” oraz współtwórcą magazynu „Twój STYL”.

Niech knieja wiecznie szumi nad Twoją mogiłą!

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 12 maja o godzinie 16.00 w Warszawie. Dom Pogrzebowy Służew ul. Fosy 19A (przy kościele św. Katarzyny).

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów