Warning: Undefined array key "options" in /home/platne/serwer87464/public_html/wildmen.pl/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192
Pozytywne informacje | WildMen

WildMen

Pozytywne informacje

Myśliwi w świadomości społecznej tylko zabijają. W dobie Internetu i nieograniczonych możliwości technicznych każdą okazję należy wykorzystać do budowania naszego wizerunku
Reklama

Myśliwi na Słowacji kilka dni temu uratowali dwa daniele. Bekowisko wprawdzie już się kończy, ale niektóre samce jeszcze między sobą rywalizują. Drut z ogrodzenia – jakich wiele w naszych łowiskach – stał się dla nich śmiertelną pułapką. Wyczerpane zwierzęta w ostatniej chwili zostały uratowane.

Reklama

Wezwali weterynarza. Podczas gdy na niego czekali, jeden danieli zdołał się uwolnić, ale drugiego prawdopodobnie czekałaby powolna śmierć. Na szczęście ta historia miała szczęśliwe zakończenie. Byk został uratowany!

Problem siatek, ogrodzeń, zwykłych śmieci i wnyków w naszych łowiskach to wielki problem. Każdego roku tysiące zwierząt ginie w męczarniach. Tylko niewielkiej części myśliwi i leśnicy są wstanie pomóc.

Reklama
Reklama

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów