Warning: Undefined array key "options" in /home/platne/serwer87464/public_html/wildmen.pl/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192
Obniżona składka | WildMen

WildMen

Obniżona składka

Dzisiaj obradowała Naczelna Rada Łowiecka w posiedzeniu brał udział minister Edward Siarka. Paweł Lisiak chciał podwyższenia składki o 116 zł – rada nie poparła jego wniosku.
Reklama

Nasz łowiecki parlament zdecydował o obniżeniu składki na 2022 rok. Do końca grudnia każdy myśliwy musi wpłacić 393 zł, a jeśli zalicza się do uczącej młodzieży lub ukończył 70 lat to zgodnie ze statutem naszego związku przysługuje mu ulgowa stawka i zapłaci tylko 218 zł.

Reklama

Drugą ważną uchwałę jaką udało się dzisiaj przegłosować był podział składki. Naczelna Rada Łowiecka postanowiła powrócić do starego rozwiązania i zostawić w Zarządach Okręgowych 75 procent składki! Zarząd Główny, który bezprawnie ściągał daniny z oddziałów terenowych będzie miał do dyspozycji znacząco mniejszy budżet.

Zarząd Główny PZŁ przekonywał radę do radykalnej podwyżki i zapisania trzech milionów na promocję łowiectwa. Paweł Lisiak dodatkowe środki chciał zabrać z okręgów. Nie był przygotowany jednak do merytorycznej rozmowy, dlatego NRŁ zobowiązała zarząd do opracowania strategii.

Reklama
Reklama

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów