WildMen

protest myśliwych
protest myśliwych

NRŁ dziękuje myśliwym

Naczelna Rada Łowiecka opublikowała komunikat, w którym dziękuje myśliwym za wielkie zaangażowanie i obronę łowiectwa podczas protestów rolników.

Szanowne Koleżanki i Koledzy

Reklama

Cała nasza łowiecka społeczność pokazała, że łączy nas wspólna sprawa. Udowodniliśmy, że myśliwi, rolnicy, pszczelarze i wszyscy Ci, którym zależy na dobru naszej ojczystej przyrody i gospodarki mogą się zjednoczyć i działać razem.

Reklama

Po raz kolejny pokazaliśmy, że nie oddamy tego co mamy najcenniejsze, tego czego zazdrości nam cały świat: pięknych lasów, bogatych zwierzostanów i doskonałej, zdrowej gospodarki rolnej.

Dlatego chcielibyśmy serdecznie podziękować za Wasze zaangażowanie i podjętą walkę w obronie polskiego rolnictwa. Cieszymy się, że tak licznie zareagowaliście na to co się dzieje z naszą gospodarką.

Reklama

Dziękujemy również przedstawicielom wszystkich mediów, którzy dali nam możliwość przedstawienia naszych postulatów.

Jeszcze raz wszystkim dziękujemy i mamy nadzieję, że już niedługo nasz głos, głos prawdziwych ekologów, zostanie wysłuchany i zrozumiany.

Reklama

Jest ku temu wielka szansa, bo już w tym tygodniu zostanie powołany zespół ds. reformy gospodarki łowieckiej (jak nazwał go minister Mikołaj Dorożała) przy Ministerstwie Klimatu i Środowiska, w skład którego wejdą m.in. członkowie Komisji Naukowej przy NRŁ.

Naczelna Rada Łowiecka

Protest myśliwych
Wczoraj ponad 600 ciągników sparaliżowało ruch w Częstochowie Myśliwi urządzili pikietę pod Urzędem Wojewódzkim „Wspomagamy rolników w ich proteście, ponieważ „Zielony Ład” dotyczy całej przyrody – tłumaczył Sławomir Strzelczyk, reprezentujący Okręg Częstochowski Polskiego Związku Łowieckiego. – Będziemy wspierać rolników do skutku. Oni nie mogą zostać sami z całym tym dramatem, który się toczy od wielu lat Prawda jest taka, że rządzą nami złodzieje i wariaci, którzy doprowadzają rolnictwo i łowiectwo do upadku .”

LINK do relacji z demonstracji myśliwych w Częstochowie

Reklama
Reklama

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów