Warning: Undefined array key "options" in /home/platne/serwer87464/public_html/wildmen.pl/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192
Noworoczny rykoszet | WildMen

WildMen

Noworoczny rykoszet

Do wypadku doszło podczas tradycyjnego noworocznego polowania w okręgu opolskim. Niemiecki myśliwy, który mieszka w Polsce i jest członkiem PZŁ został ugodzony rykoszetem.
Reklama

Policja jeszcze wyjaśnia okoliczności zdarzenia, które miało miejsce podczas polowania zbiorowego w miejscowości Olszowa w powiecie strzeleckim. W niedzielę 5 stycznia chwilę po 10:00 służby ratunkowe wezwali myśliwi do postrzelonego kolegi.

Reklama

Polowanie odbywało się z ambon. Z przekazanych informacji wiemy, że rykoszet ugodził 67-letniego obywatela Niemiec w okolicach klatki piersiowej. Pierwszej pomocy udzielił lekarz, który był na tym polowaniu i to on prawdopodobnie uznał, że konieczne jest wezwanie Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Śmigłowiec przetransportował poszkodowanego do szpitala w Opolu.

Rykoszet prawdopodobnie odbił się od kamienia, po tym jak na sąsiedniej ambonie łowca strzelił do kozy. Na miejscu pracowali policjanci, którzy zabezpieczyli ślady, ustalili świadków tego zdarzenia i teraz będą wyjaśniać przyczyny wypadku. Wszyscy uczestnicy polowania byli trzeźwi.

Reklama
Reklama

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów