WildMen

Noworoczny prezent

Naczelna Rada Łowiecka zgłosiła do prokuratury doniesienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez członków Zarządu Głównego PZŁ.
Reklama

Przed świętami Naczelna Rada Łowiecka otrzymała postanowienie Prokuratury Okręgowej w Warszawie o połączeniu postępowań. Wydział do Spraw Przestępczości Gospodarczej bada ewentualne nadużycia lub niedopełnienie obowiązków ciążących na członkach Zarządu Głównego Polskiego Związku Łowieckiego.

Reklama

Zawiadomienie jakie w imieniu NRŁ złożył prezes Paweł Piątkiewicz rozszerzyło okres jaki będzie badany przez Prokuraturę Okręgową. W sumie organy ścigania wezmą pod lupę zarówno działalność Alberta Kołodziejskiego jak i Pawła Lisika.

Śledztwo koncentruje się między innymi na procesie likwidacji Spółki „Łowiec Polski”, wypowiedzenia umowy brokerowi i zakupu chłodni z dotacji Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej z naruszeniem ustawy o zamówieniach publicznych. Te działania mogły przynieść Polskiemu Związkowi Łowieckiemu szkodę kilku milionów złotych.

Reklama

Z niecierpliwością czekamy na stanowisko w tej sprawie „naszego” łowczego krajowego!

Postanowienie Prokuratury Okręgowej w Warszawie

Reklama
Reklama

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów