PRZYPINKI DLA LUDZI NATURY

Fundusze pozyskane ze sprzedaży wspierają nasze projekty związane z ochroną przyrody i ratowaniem zagrożonych gatunków!

Fot Mark Zuckerberg Facebook
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Share on print

Noworoczne postanowienia

Mark Zuckerberg założyciel Facebooka w swoim noworocznym poście po raz kolejny publicznie potwierdził, że poluje z łuku na dziki.

Pięć lat temu Mark po raz pierwszy wyjawił swoje zamiłowanie do polowania. Właściciel i prezes Facebooka podczas transmisji na żywo grillował z przyjaciółmi. W pewnym momencie dostał pytanie od internauty, czy lubi gotować. Zuckerberg powiedział: „Potrawy smakują lepiej, gdy je sam gotujesz. Ponadto, jeśli sam polowałeś na zwierzę, to znasz jego pochodzenie”.

Miliarder w jednym z najnowszych postów na Facebooku gdzie opisał postanowienia noworoczne wprost napisał, że chce więcej wiedzieć o polowaniu i gotowaniu. W komentarzach dodał: „Tęsknię za dniami, w których osobiście poluję na to, co jem”.

Pewnie nikogo nie zdziwi, że Mark został skrytykowany. Na co odpowiedział, że „Nadal poluję, najczęściej z łukiem na dziki”. W tym momencie jeden z użytkowników napisał: „Dlaczego zabijasz piękne i niewinne zwierzęta? Czy chciałbyś, żeby ktoś lub coś cię ścigał? Zuckerberg odpowiedział: „Moja rodzina ma ranczo, na którym dziki atakują zagrożoną populację albatrosów. Polujemy na dziki, jemy je i chronimy ptaki”.

Bardzo cieszy, że taka osoba otwarcie mówi o swojej pasji, a tym bardziej, gdy łączy myśliwych z ochroną przyrody. Takie słowa burzą „domek z kart” stawiany przez wojujących wegan i uświadamiają społeczeństwu, że kiedy polujemy czujemy się częścią natury.

Nie jesteśmy hipokrytami i nigdzie nie zaprzeczamy, że lubimy polować. Nasze rodziny lubią zdrowe i ekologiczne mięso, więc dziczyzna jest jedną z głównych korzyści, ale więzi międzyludzkie jakie powstają podczas łowów oraz emocje – są równie ważne!

Wspaniale, że Mark publicznie propaguje łowiectwo. Całe nasze międzynarodowe środowisko jest mu wdzięczne i zwyczajnie się cieszymy, że mamy wspólną pasję z jednym z najbogatszych ludzi!

JEŚLI ZAMIESZCZANE TREŚCI NA PORTALU WildMen SĄ DLA CIEBIE INTERESUJĄCE, WESPRZYJ NAS I

KUP KALENDARZ NA 2021 ROK!

Galeria zdjęć

Więcej artykułów