Warning: Undefined array key "options" in /home/platne/serwer87464/public_html/wildmen.pl/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192
Myśliwy i jeździec | WildMen

WildMen

Myśliwy i jeździec

Mirosław Sadowski 1958-2021
Reklama

Z wielkim żalem informujemy, że zmarł Mirek. Przez wiele lat był jednym z organizatorów Hubertusa Spalskiego. To dzięki Mirkowi zarówno w dniu myśliwskim jak i jeździeckim uczestnicy tej imprezy mogli podziwiać amazonki w biało-czerwonych strojach.

Reklama

Mirek swoją przygodę z łowiectwem rozpoczął w 1989 roku w WKŁ „Batalion” w późniejszym czasie był również członkiem jednego z najstarszych kół łowieckich „Otwockiego Kółka Myśliwskiego” oraz kole „Puchacz” w Ręcznie i „Jeleń” w Koszalinie.

Mirek miał dwie pasje polowanie i jeździectwo. Hodował konie sportowe i był prezesem Okręgowego Związku Hodowców Koni w Łodzi. Pozostawił dwóch synów Piotra i Darka, których wychował na etycznych i prawych łowców.

Reklama

Zawsze myśląc o Mirku będę miał w pamięci dwie chwile. Pierwsza to kiedy w swoim jeździeckim stroju odbierał medal króla polowania spalskiego, a druga to jak wjeżdżał na pokot podczas Ogólnopolskiego Hubertusa z okazji 90-lecia Polskiego Związku Łowieckiego.

Mirku będzie nam Cię strasznie brakować!

Reklama

Niech Ci knieja wiecznie szumi!

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę 13 marca 2021 roku o godzinie 15,30 w Kurowicach – Parafia Najświętszego Serca Jezusowego gmina Brójce

Reklama
Reklama

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów