WildMen

Fot Shutterstock

Musimy walczyć

Urzędnicy Unii Europejskiej chcą za wszelką cenę ograniczyć nasze prawa. Stowarzyszenie „Firearms United Network” złożyło wniosek do Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej i musimy go TERAZ podpisać!

Generalnie większość państw Unii przez ostanie dziesięciolecia skutecznie rozbrajały swoje społeczeństwa. Być może jedynym powodem jest całkowita bezradność w zwalczaniu nielegalnego obrotu bronią, za którym stoją terroryści i środowiska przestępcze. Na placu boju pozostała garstka hobbystów takich jak my!

Parlament Europejski przegłosował naszym zdaniem bezprawne uregulowania prawne zakazujące używania amunicji ołowianej nad terenach wodno-bagiennych. Mamy być karani za samo posiadanie takiej amunicji, a złamiemy prawo jeśli będziemy polować w promieniu 200 metrów od zwykłej kałuży.

Teraz jedyną szansą na zatrzymanie wejścia w życie bezprawnych przepisów jest wyrok Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej (TSUE). Stowarzyszenie „Firearms United Network” w dniu 9 kwietnia 2021 r. złożyło skargę. Wniosek o dopuszczenie do sprawy w charakterze interwenienta można składać tylko do dnia 19 lipca 2021 roku! Dlatego musisz go podpisać i wysłać:

  1. Pocztą tradycyjną na adres:

Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej
Rue du Fort Niedergrünewald; L-2925 Luxembourg

  1. Lub za pośrednictwem portalu e-Curia, dostępnego pod adresem: https://curia.europa.eu/jcms/jcms/P_78957/pl/, przy czym przy wybierając tą formę wymagane jest wcześniejsze założenie konta umożliwiającego korzystanie z portalu.

Czasu jest niewiele, dlatego nasz kolega prawnik dr Łukasz Urbański – strzelec sportowy, myśliwy i były Łowczy Okręgowy PZŁ w Warszawie – ogłosił akcję „NIE! DLA ZAKAZU AMUNICJI OŁOWIANEJ”, która ma wesprzeć wysiłki Firearms United.

Musimy zmobilizować środowisko myśliwych, strzelców sportowych i kolekcjonerów broni palnej, by niezwłocznie wysłali do Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej swoje wnioski o dopuszczenie do sprawy w charakterze Interwenienta, dlatego koniecznie udostępnij post swoim znajomym.

Pamiętajcie, że nie rodzi to żadnych konsekwencji finansowych i prawnych, a ma na celu pokazanie jak wielu obywateli Unii Europejskiej dotkną nowe uregulowania prawne.

Tutaj kliknij aby pobrać wniosek!

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów