WildMen

Dziki kradną laptop

W mediach społecznościowych wielką popularnością cieszą się zdjęcia nagiego mężczyzny, który z wielkim poświęceniem próbował odzyskać żółtą torbę.

Kąpielisko Teufelssee pod Berlinem jest popularnym miejscem wypoczynku. W zeszłą środę około 18:00 pojawiła się tam locha z dwoma warchlakami i truchtem udała się na plażę nudystów.

Na wejściu udało się im wyłudzić pizzę od kąpiących, co rozzuchwaliło lochę, która złapała żółtą torbę i ruszył w stronę lasu. Jej właściciel zażywał orzeźwiającej kąpieli w stroju Adama. Nie miał czasu musiał interweniować niezwłocznie – w torbie miał laptop!

Kąpielisko znajduje się w środku lasu, więc nocami dzikie zwierzęta przeczesują to miejsce w poszukiwaniu jedzenia, które zostawiają plażowicze. Nie tylko dziki ale również lisy, szopy, kuny i borsuki są przyzwyczajone, że jedzenie często znajduje się w plastikowych torebkach.

Dziki są bardzo inteligentne i wiedzą, że latem można w takich miejscach znaleźć dużo smakowitych kąsków, ale trzeba być pierwszym. Takie spotkania nie są bezpieczne. Wbrew pozorom mężczyzna był w dużych opałach. Nawet tak niewielka locha jeśli uznałaby, że jest zagrożona mogła zaatakować.

Cała sytuacja była śmieszna i wszystkich uczestników rozbawiła. Główny bohater odzyskał torbę, bo locha zaplątała się w kartonowe pudełko, co znacząco spowolniło jej ucieczkę. Kiedy wracał z lasu wszyscy plażowicze go oklaskiwali.

Problem coraz bardziej zuchwałych dzików jednak pozostał. Jak zwykle radykalne środki zostaną pojęte dopiero kiedy dojdzie do śmiertelnego wypadku.

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów