Warning: Undefined array key "options" in /home/platne/serwer87464/public_html/wildmen.pl/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192
Atak zielonych terrorystów | WildMen

WildMen

Atak zielonych terrorystów

W Hiszpanii obrońcy zwierząt zaatakowali trzy gospodarstwa hodujące kuropatwy.
Reklama

Terrorystyczne bojówki przeprowadziły skomasowany atak na trzy farmy w Katalonii. Niszczyli sprzęt i wypuszczali kuropatwy. Hodowcy proszą policję o większy nadzór na obszarach wiejskich. Domagają się również wprowadzenia sankcji za tego typu działania.

Reklama

Do tej pory aktywiści ograniczali się do wypisywania pogróżek, teraz przeszli do czynów. Pozytywne komentarze miejskich ekologów prowadzą do eskalacji i agresji, gdyby te wydarzenia miały miejsce we Francji, terroryści mogliby zostać ukarani więzieniem.

Francuski parlament właśnie zatwierdził, w ramach ustawy o bezpieczeństwie globalnym, poprawkę, która penalizuje napaści na rolników. Osoby, które nielegalnie wejdą na teren gospodarstwa muszą się liczyć z karą do trzech lat więzienia i grzywną w wysokości 45 tysięcy euro.

Reklama

Senator Mayenne Guillaume Chevrollier, który zgłosił poprawkę, jest szczególnie zadowolony. „Sektor rolnictwa czekał na taką reakcję. Konieczna była pilna zmiana ram prawnych, aby chronić naszych rolników i skuteczniej tłumić nielegalne wtargnięcia, które nasiliły się w ostatnich latach. Wejście na teren gospodarstwa bez pozwolenia może stanowić wielkie zagrożenie z powodu chorób.”

Reklama

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów