Warning: Undefined array key "options" in /home/platne/serwer87464/public_html/wildmen.pl/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192
Afera łowiecka - kontrola poselska Konfederacji w PZŁ! | WildMen

WildMen

Afera łowiecka – kontrola poselska Konfederacji w PZŁ!

Szczęść Boże i Darz Bór! Konfederacja pozdrawia myśliwych, leśników i rodaków, którzy chętnie bywają w lesie. Posłowie tej partii sprzeciwiają się upolitycznianiu i przejmowaniu PZŁ!

Reklama

W siedzibie Polskiego Związku Łowieckiego pojawili się dzisiaj posłowie Konfederacji z kontrolą. Zażądali wyjaśnień i wydania ukrywanych przez Zarząd Główny PZŁ uchwał, które mogą mieć negatywne skutki dla myśliwych.

Reklama

Interwencja poselska została złożona łowczemu krajowemu Pawłowi Lisiakowi. Posłowie chcą odpowiedzi na temat legalności zasiadania pani prokurator Ewy Kraski w Zarządzi Głównym PZŁ oraz wyjaśnienia kwestii poborów Pawła Lisiaka.

W trakcie konferencji prezes NRŁ Rafał Malec kolejny raz przedstawił wszystkie problemy, które paraliżują funkcjonowanie Polskiego Związku Łowieckiego. Naczelna Rada Łowiecka wielokrotnie zwracała się do ministra Edwarda Siarki niestety Paweł Lisiak nie wykonuje zaleceń resortu…

Reklama

Paweł Lisiak nie udziela również informacji, jakie podjął decyzje na podstawie uchwały ZG PZŁ, która dawała mu możliwość jednoosobowego występowania w imieniu Polskiego Związku Łowieckiego!

Prezes NRŁ zwrócił się do wszystkich partii politycznych z apelem, aby nasz Parlament znowelizowali ustawę łowiecką i oddał możliwość wyboru władz w Polskim Związku Łowieckim, który utrzymuje się wyłącznie ze składek myśliwych!

Reklama

Reklama

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów