WildMen

Jastrząb Sylvestra

Sylvester Stallone odebrał dubeltówkę od włoskiego producenta Beretta, która zaprojektowała i wykonała wyjątkową broń. Grawerunek łączy dwa światy - boks i polowanie.
Reklama

Gwiazda Hollywood Sylvester Stallone odebrał zamówioną dubeltówkę. Informację udostępnił prezes Beretta Arms Factory Franco Gussalli Beretta. „Mam przyjemność znać Sly’a od ponad 30 lat, kiedy poznałem go podczas jednej z jego wizyt we Włoszech za pośrednictwem wspólnego znajomego Monty Shadow” – napisał prezes na swoim profilu społecznościowym.

Reklama
Sylvester Stallone zamówił Beretta SO Sparviere – po włosku „jastrząb”

„W 2021 roku, ponownie dzięki nieżyjącemu Monty’emu, Sly wrócił do nas i dał szansę stworzyć wyjątkowe dzieło przypominające mu o jego niesamowitej historii – pełnej sukcesów. Po miesiącach pracy, w ostatnich dniach 2022 roku dostarczyliśmy tą wyjątkową broń, której grawerunek przypomina wielkiego „Rocky’ego”.

Gratulacje dla całego zespołu PBSelection, który dzięki swoim umiejętnościom i rzemieślniczemu know-how zawsze zaskakuje i zadowala najbardziej wymagających klientów. Podziękowania dla Sylvestra Stallone za zaufanie i modlitwę za Monty’ego Shadowa, którego już z nami nie ma.”

Reklama

Sylvester Stallone zamówił Beretta SO Sparviere (po włosku „jastrząb”). To model premium stworzony dla myśliwych i strzelców, którzy chcą posiadać prawdziwe dzieło sztuki.

Wyjątkowa broń, której grawerunek przypomina wielkiego „Rocky’ego”

Broń grawerowana jest przez mistrzów niosących wielowiekową tradycję. „Jastrząb” posiada system otwierania płyt bocznych i uzyskiwania dostępu do wewnętrznego mechanizmu, co ułatwia konserwację zamków i umożliwia właścicielowi przyjrzeć się kunsztowi wykonania, która jest równie zachwycająca, co zewnętrzna…

Reklama

Jednak tym, czym Beretta się szczyci, to niezawodność, która jest wynikiem jakości użytych materiałów, kunsztu i precyzji podczas produkcji. Lufy „jastrzębia” są wykonane z kutej na zimno stali Boehler Antinit, co zapewnia wyjątkową wytrzymałość i długotrwałą odporność na korozję oraz powtarzalny i równomierny rozkład śrucin.

Broń grawerowana jest przez mistrzów niosących wielowiekową tradycję

Beretta SO Sparviere jest wykonywana zgodnie z osobistym gustem i wymaganiami przyszłego właściciela – od wyrafinowanych grawerunków, przez złote inkrustacje i dobór drewna z włoskiego orzecha. Kolbę można zamówić z chwytem pistoletowym lub angielską. Elegancki skórzany futerał z akcesoriami jest w tym modelu wyposażeniem standardowym…

Reklama
Reklama

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów