PRZYPINKI DLA LUDZI NATURY

Fundusze pozyskane ze sprzedaży wspierają nasze projekty związane z ochroną przyrody i ratowaniem zagrożonych gatunków!

Fot Winchester
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Share on print

Diamond Grade

Nowy nabój amerykańskiej firmy Winchester został wyprodukowany z myślą o strzelcach sportowych, którzy oczekują najwyższej jakości oraz idealnego pokrycia przy każdym strzale.

Najnowsza amunicja firmy Winchester AA Diamond Grade została stworzona z myślą o sporcie. Same naboje, ale również opakowanie daje poczucie ekskluzywności. Czarny plastik, niklowane okucie oraz napis „Elite” ma podkreślać wyjątkowość tego produktu.

Śruciny są pokryte miedzią i posiadają 8 procentowy udział antymonu, co sprawia, że będzie to „najtwardsza” amunicja na rynku. Ta cecha ma się przełożyć na mniejszą deformację wewnątrz lufy, lepszym skupieniem wiązki i bardziej destrukcyjnym wpływem na cel.

Śruciny w amunicji AA DIAMOND GRADE są pokryte miedzią i posiadają 8 procentowy udział antymonu.

Ładunek został umieszczony w legendarnym koszyczku AA Winchester, który ma zmniejszać odrzut. Dzięki swojej elastycznej strukturze absorbuje początkowe przyspieszenie i zmniejsza odkształcenie śrucin, zapewniając jednocześnie maksymalną prędkość początkową. W wersji 28 gramowej 382 metry na sekundę, a 32 gram 396 metrów na sekundę.

Amunicja Winchester AA Diamond Grade

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów