Warning: Undefined array key "options" in /home/platne/serwer87464/public_html/wildmen.pl/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192
Wielkie otwarcie | WildMen

WildMen

Wielkie otwarcie

W Budapeszcie została otwarta Międzynarodowa Wystawa Łowiecka.
Reklama

W 1971 roku Węgry zorganizowały monumentalną światową wystawę myśliwską. Dzisiaj po 50 latach w centrum Budapesztu otworzono największą międzynarodową wystawę promującą łowiectwo, wędkarstwo i jeździectwo oraz naszą kulturę.

Reklama

Organizatorzy chcieli aby wystawa uświadomiła z jednej strony, że można połączyć nowoczesną technologię z tradycyjnymi narzędziami istniejącymi od wieków, a z drugiej, że polowanie, ale również wędkarstwo jest odpowiedzią na wyzwania naszych czasów, ponieważ nasze dziedzictwo jest kluczem do naszej przyszłości.

Wystawę zorganizowano w Centrum Kongresowo-Wystawowym HUNGEXPO w samym sercu stolicy. Dziewięć hal zajmuje 75 tysięcy metrów kwadratowych. Oprócz wspaniałej wystawy trofeów węgierskich (ponad dwa tysiące trofeów) wielką atrakcją są wspaniałe diaporamy, pokazy, konkursy i konferencje, których tematyka ma obejmować wszystkie nasze problemy. W tym celu Węgrzy zaprosili wiele sław, które będą przedstawiać prawdziwy obraz łowiectwa oraz ochrony przyrody.

Reklama

Na polskim stoisku prezentują się Lasy Państwowe i Polski Związek Łowiecki. Otwarcie zaszczycił swoją obecnością minister Edward Siarka, któremu towarzyszył łowczy krajowy Paweł Lisiak z kordelasem.

Światowa Wystawa Łowiectwa będzie czynna do 14 października.

Reklama
Reklama

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów