WildMen

Siła i wdzięk

Pointer to pies muskularny i smukły, łączący w sobie siłę oraz niebywałą zwinność. Miłośnicy tej rasy są zachwyceni wyglądem oraz stylem pracy!

Loyal Point FCI 
Loyal Point FCI 

Dynamiczny wygląd zdradza pokrewieństwo z foxhounda. Krótka, gładka i błyszcząca sierść może być biało-cytrynowożółta, biało-wątrobianobrązowa, biało-czarna, trójkolorowa i jednokolorowa brązowa lub czarna.

Loyal Point FCI 
Loyal Point FCI 

Anglik z hiszpańskim rodowodem

Pointer to symbol Imperium Brytyjskiego, ale ma hiszpańskie pochodzenie. Przybył do Wielkiej Brytanii wraz z żołnierzami w XVII wieku. Został zgłoszony i wpisany do rejestru ras Międzynarodowej Federacji Kynologicznej (FCI), jako pierwszy i dlatego jego wzorzec zarejestrowano pod numerem 1.

Dawniej był wykorzystywany wyłącznie do wystawiania ptaków. Dzięki pracy hodowców pointer dzisiaj jest świetnym aporterem i doskonale pracuje w polu i wodzie.

Loyal Point FCI 
Loyal Point FCI 

Prawdziwy przyjaciel

Jest bystry i inteligentny. Przywiązuje się do ludzi oraz innych zwierząt. Dobrze przystosowuje się do życia w rodzinie, ponieważ jest psem bardzo wrażliwym. Kocha dzieci i potrafi akceptować w swoim domu nawet koty…

Dla myśliwych najważniejsza jest jednak jego wrodzona pasja do polowania, którą przekazują rodzice. W wielką dumą chciałabym zaprezentować szczeniaki z naszej hodowli. Matka to LENYA Loyal Point FCI Champion Polski (dysplazja HDA) natomiast ojciec to ARGO z Miłakowskiego Uroczyska (profil DNA, testy hodowlane I stopnia, dysplazja ED0/0,HDA).

Loyal Point FCI 
Loyal Point FCI 

Loyal Point FCI 

Zapraszam do kontaktu myśliwych, którzy chcą posiadać pointera o doskonałym eksterierze i polujących rodzicach!

Nasza strona internetowa Loyal Point FCI 
Profil na FB
tel. +48 696 064 417

Loyal Point FCI
Loyal Point FCI

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów