PREZENTY DLA LUDZI NATURY

Fundusze pozyskane ze sprzedaży wspierają nasze projekty związane z ochroną przyrody i ratowaniem zagrożonych gatunków!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Share on print

Alpejskie dzieło sztuki

Słynna austriacka firma Johann Fanzoj zaprezentowała swoje najnowsze dzieło DRACON. Inspiracją ozdobienia tego luksusowego sztucera był świat smoków.

Firma Fanzoj została założona w 1790 roku w Ferlach i opiera się na umiejętnościach przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Tworzy i ozdabiania broń, która fascynuje ludzi na całym świecie. Najnowsze dzieło jest dowodem wielkich umiejętności i talentu. Projekt został starannie dopracowany i perfekcyjnie wykonany.

DRACON jest wyjątkowy i bardzo oryginalny. Tworzony był przez trzy lata, a przy jego produkcji wykorzystano talenty najlepszych rusznikarzy, projektantów, rymarzy, rzemieślników, grawerów i złotników. Konstrukcja karabinu oparta jest na słynnym Mauserze 98. Ten mechanizm przez ponad sto lat jest niedoścignionym wzorem jakości i bezpieczeństwa.

Przedstawione dzieło to także bardzo solidny karabin w kalibrze .300 Winchester Magnum. Spełnia wszystkie wymagania i jednocześnie zapiera dech w piersiach.

Ramą tego niesamowitego zdobienia jest drewno. Fanzoj wykorzystuje najdroższe kawałki korzeni orzecha włoskiego. Cudowne deski są magazynowane i leżakują przez co najmniej dziesięć lat, aby obniżyć naturalną wilgotność poniżej 10 procent.

Sztucer oparty jest na klasycznej i wytrzymałej konstrukcji Mausera 98 w kalibrze .300 WM

Drewno DRACONA ma fantastyczny rysunek, które doskonale podkreśla piękno strzelby. Jego niezwykła powierzchnia jest wynikiem czasochłonnych technik szlifowania w połączeniu z tradycyjnymi olejami mozolnie nakładanymi przez wiele miesięcy, które ożywiają słoje i dają niesamowitą głębię koloru.

Obecni właściciele Patrick i Daniel Fanzoj umieją połączyć tradycyjne umiejętności i nowoczesna estetykę. Każdego roku zakład opuszcza tylko niewielka liczba ekskluzywnych jednostek. To zawsze niesamowite dzieła, które pozwalają zaliczyć Fanzoj do światowej elity produkującej broń dla najbardziej wymagających kolekcjonerów i myśliwych.

Jaka cena? Producent nie ujawnia, ale będzie miała sześć cyfr. Karabin Dracon to nie jest zwykła broń!

JEŚLI ZAMIESZCZANE TREŚCI NA PORTALU WildMen SĄ DLA CIEBIE INTERESUJĄCE, WESPRZYJ NAS I

KUP KALENDARZ NA 2021 ROK!

Galeria zdjęć

Więcej artykułów